MobaDroid League of Legends

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 11 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 68

League of Legends oyun yardımcı uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

MobaDroid, League of Legends oyunu için yapılmış Google Play Store üzerinde ki en iyi oyun yardımcısı uygulamasıdır. Uygulama League of Legends oyuncularının ihtiyaçları baz alınarak tasarlanmıştır.

League of Legends oynarken sürekli ALT+TAB yaparak oynadığı kahramana göre rehber bakıp, tekrar oyuna dönenler için tasarlanmış olan MobaDroid, MobaFire ile entegre çalışmaktadır. Uygulama içerisinde kahraman seçiminin ardından MobaFire rehberleri çıkmaktadır ve buradan istediğiniz rehberin detayına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her yamadan sonra uygulama kendini güncelleyerek bu yamalara uygun şekilde oyun yardımcılığını üstlenmektedir.

Sadece MobaFire rehberlerini değil, oyun içerisinde ihtiyaç duyulan bir çok bilgiyi bu program sayesinde elde edebilirsiniz. Kahramanların aynı koridor içerisinde bir birleriyle karşı karşıya geldiğinde hangi kahramanın diğerinden daha üstün olabileceği, hangi kahramanlara karşı zayıf olabileceği gibi bir çok bilgi size uygulama içerisinde sunulmaktadır. MobaDroid ayrıca kullanıcılara oyun esnasında orman zamanlayıcısı sayesinde hangi dakika da hangi orman canavarının doğacağını belirterek orman rolünü oynayan karakterler için kolaylık sağlamaktadır.

Eşya veritabanı sayesinde, oyun içerisinde bulunan tüm eşyalara buradan ulaşabilir ve bu eşyaların özelliklerini inceleyebilirsiniz. Eşyalar birer birer görünmekle beraber, farklı eşyalar ile bir araya geldiğinde hangi eşyayı oluşturduğuna ve bu oluşturulan eşyanın özelliklerine ulaşabilmektedirler.

MobaDroid yakın zaman içerisinde kullanıcıların oyuna girerken diğer kullanıcıların bilgilerine ulaşabileceği, hangi kümede yer aldıklarını ve hangi şampiyonlarla ne kadar iyi oynadıklarını görebileceği karşı takım hakkında oyun öncesi istihbarat edinebileceği bir bilgi servisini de güncellemeleri arasına aldığını duyurdu.

MobaDroid League of Legends İçin Yorum Yap