Mobile Legends: Bang bang

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 75 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 70

Android için heyecan verici savaş oyunu uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Savaş oyunu severlerin yeni bağımlılıkları olmaya güçlü bir aday PC oyunu olan ve şimdilerde cep telefonuna taşınan Mobile Legends uygulaması ile, en mükemmel takımı kurun ve savaş strateji becerinizi kanıtlayıp, zafere giden taraf siz olun.

Kolay kontrol sistemine sahip olan uygulamayla, sanal joystick ve tuşlarla savaşıp galip gelmek için, hedefi ne olursa olsun asla ıskalamayın. Dengeli bir platformda rekabet şansına sahip olduğunuz bu oyunda, kabiliyetiniz kadar kazanma olasılığınız yükselmektedir. Eşleştirmeleri doğru yapıp kontrolü ele alıp, takımı en iyi nişancı, suikastçı ya da savaşçılardan kurup, galibiyeti garantileyin.Yapay zeka desteği ile kopan internet bağlantısı sonucu kaybedilen savaşlara bir son veren uygulama ile, karakteriniz kontrol edilmeye devam edecek ve takımınız desteksiz kalmayacaktır.

Gerçek rakiplerle gerçek zaman savaşları yapıp, klasik MOBA haritalarını tamamlayın.

Düşmanın kulesini kuşatmak için 3 farklı hatta mücadele edip, savaşın ve kontrolü asla elden bırakmayın. Favori kahramanınızı seçin ve bu savaşta en iyi takımın zafere gidişine liderlik edin. E-Spor ruhunuz canlansın ve en güçlü savaş kahramanlarına hükmedip, tüm rakiplerimizi acımasızca yenin.Patika ya da ormanda dolaşıp, önünüze çıkan düşmanları yok edin. 5e5 güç gösterisinde sözde bu oyuna dahil olup, ustaca savaşıp kazanın.Sitemizden bu harika savaş oyunu ile ilgili bilgi alıp, uygulamayı hemen indirip savaşa başlayın.

Mobile Legends: Bang Bang Android Savaş Oyunu İndir

Monoton firması tarafından sunulan bu uygulamayla şimdi savaşıp, zafere giden kahraman siz olun.Düşmanlara hiç geçit vermeden, engelleri yakıp yıkın ve rakiplerinize kazanma şansı hiç bırakmayın.

Mobile Legends uygulaması ile, savaş yapmak ve kazanmak hiç kolay değil, bunu başarmak için iyi strateji yapıp kontrolü asla bırakmamak gerekiyor. Şimdi inin meydanlara ve en iyi kimmiş gösterin tüm rakiplerinize.

Mobile Legends: Bang bang” İçin Bir Cevap

Mobile Legends: Bang bang İçin Yorum Yap