MomentCam Cartoons & Stickers

Google Play Store kullanıcıları, 5 üzerinden 4.1 puan verdikleri, reklamsız, ücretsiz bir resim uygulaması olan MomentCam Cartoons & Stickers uygulamasından oldukça memnun.

Tablet veya cep telefonunuzdan çektiğiniz fotoğraflarınızla, karikatür sanatının eşsiz buluşması olan bu programla, harika vakit geçirebilir, arkadaşlarınızın resimlerini bu uygulamayla değiştirip, onları şaşırtıp, sürpriz yapabilirsiniz. Çünkü, bu uygulama buna çok müsait bir altyapı çalışmasına sahip.

Uzman bir ekibin ürünü olan grafiklere, uygulamayı yapmak istediğiniz fotoğraftaki, kişinin yüzünü yerleştirip farklılık yaratabilirsiniz. Karikatür seçeneklerinden birini tercih edip, uyguladığınız resimlerinizden, hoşunuza gidenleri sosyal iletişim kaynağı hesaplarınıza aktarıp, sevdikleriniz ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Yüklemesi ve kullanımı çok basit olan, Hightalk Software Corp imzalı uygulama, gençler arasındaki iletişimin popüler kaynaklarından biri.

Sizi adeta masal dünyasına davet eden çizgi film tadında eğlenceli bir uygulama.

  • Face Edit : Komple yüz hatlarını değiştirebilme
  • Create : Renk ve ton verme
  • Design : Farklı kategorilere ayrılmış gitarist, piyano sanatçısı veya sporcu gibi farklı seçeneklerden de oluşan kişilerin size uyarlanmış hali.

Yukarıdaki seçeneklerden size uyanı işaretleyip, kaydedin. Kendinizin bile tanımakta zorlanacağı bir değişime, hazır olun!

Şaşırtmayı seven kara kalem sevdalıları, komedi ve çizimin ortak yapımıyla hayata geçirilen bu uygulamayla işiniz çok daha kolay ve keyfekeder.

Hareketli, sıradışı, karikatüre edilmiş onlarca fotoğraf ile, albüm oluşturacağınıza bahise girerim! Cep telefonu ya da tableti değerli karikatürcülerin sanat galerisini aratmayacak seviyede olması, MomentsCam Cartoons & Stickers uygulamasının başarılı olduğunun ispatıdır.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.