Monefy – Money Manager – Android İçin Para Yönetimi Uygulaması

Monefy – Money Manager gibi son zamanlarda para yönetimi konusunda geliştirilen uygulamalar bir hayli rağbet görmekte. Çünkü dünya geliştikçe, insan başına yapılan harcama miktarı ile tüketim miktarı da artmaktadır. Artık insanlar harcamalarını daha düzenli ve planlı yapmaya karar verdiklerinden dolayı kendi muhasebelerini tutma gereği duymaya başladılar. Bu konuda bütçe yönetim programları ise telefonlarımızın eksilmez parçası haline gelmiştir.

Özellikle kolay ve hızlı kullanımı sayesinde ön plana çıkan Monefy – Money Manager tek bir tık ile harcamalarınızı rahatça plan altında tutmanızı sağlar. O ay içerisinde nereye ne kadar harcama yaptığınızı, kredi kartınızın borcunu, çektiğiniz kredilerin taksitlerini, hesabınızda ne kadar para bulunduğunu ve o ay içerisinde toplamda ne kadar harcama yapıp ne kadar gelir elde ettiğinizi size detaylı bir şekilde raporlar.

Tek yapmanız gereken Monefy – Money Manager uygulamasını indirerek, hesabınızı ayarlamak. Ardından her işleminizi basit bir şekilde saniyeler içerisinde tek tık ile ekleyebilirsiniz. Standart harcamalarınızı kategorileştirerek, o ay içerisinde yaptığınız toplam harcamaların takibini yapabilirsiniz.

Güncel döviz kurlarını sizin için belirler ve bu oranlar sayesinde rahatlıkla döviz işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. DropBox ile senkronize etme özelliği sayesinde, istediğiniz her yerde güvenli bir şekilde bilgilerinizi farklı cihazlarınızla senkronize edebilirsiniz. Telefonunuzun çalınmasına karşı, şifre özelliği sayesinde bilgilerinizi şifreyle koruma altına alabilirsiniz. Bu şifre herhangi bir şekilde kırılmaz ya da ele geçirilemez.

Monefy – Money Manager Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.