Monefy - Money Manager

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6,9 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 53

Android için para yönetimi uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Monefy – Money Manager gibi son zamanlarda para yönetimi konusunda geliştirilen uygulamalar bir hayli rağbet görmekte. Çünkü dünya geliştikçe, insan başına yapılan harcama miktarı ile tüketim miktarı da artmaktadır. Artık insanlar harcamalarını daha düzenli ve planlı yapmaya karar verdiklerinden dolayı kendi muhasebelerini tutma gereği duymaya başladılar. Bu konuda bütçe yönetim programları ise telefonlarımızın eksilmez parçası haline gelmiştir.

Özellikle kolay ve hızlı kullanımı sayesinde ön plana çıkan Monefy – Money Manager tek bir tık ile harcamalarınızı rahatça plan altında tutmanızı sağlar. O ay içerisinde nereye ne kadar harcama yaptığınızı, kredi kartınızın borcunu, çektiğiniz kredilerin taksitlerini, hesabınızda ne kadar para bulunduğunu ve o ay içerisinde toplamda ne kadar harcama yapıp ne kadar gelir elde ettiğinizi size detaylı bir şekilde raporlar.

Tek yapmanız gereken Monefy – Money Manager uygulamasını indirerek, hesabınızı ayarlamak. Ardından her işleminizi basit bir şekilde saniyeler içerisinde tek tık ile ekleyebilirsiniz. Standart harcamalarınızı kategorileştirerek, o ay içerisinde yaptığınız toplam harcamaların takibini yapabilirsiniz.

Güncel döviz kurlarını sizin için belirler ve bu oranlar sayesinde rahatlıkla döviz işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. DropBox ile senkronize etme özelliği sayesinde, istediğiniz her yerde güvenli bir şekilde bilgilerinizi farklı cihazlarınızla senkronize edebilirsiniz. Telefonunuzun çalınmasına karşı, şifre özelliği sayesinde bilgilerinizi şifreyle koruma altına alabilirsiniz. Bu şifre herhangi bir şekilde kırılmaz ya da ele geçirilemez.

Monefy – Money Manager Tanıtım Videosu

Monefy - Money Manager Hakkında Yazılar

Monefy - Money Manager İçin Yorum Yap