Moon+ Reader

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 10 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 63

Android cihazlar için e-kitap okuma uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Moon+ Reader internet üzerinden indirmiş olduğunuz e-kitapları ya da PDF’leri Android işletim sistemi telefonlarda rahatlıkla açıp okumanızı sağlar. Kitaplık özelliği sayesinde indirmiş olduğunuz PDF ve E-Pub’ları sanal kitaplığınıza dizebilir istediğiniz zamanlarda okuyabilirsiniz.

Moon Reader’ın bir çok fonksiyonu bulunuyor. Bunlara göz atacak olursak,

Görüntü Ayarları: Moon Reader okumuş olduğunuz kitaplar üzerinde yazı kalınlığından yazı fontuna kalın ya da eğik olup olmayacağına kadar karar vermenizi sağlar.

Gece ve Gündüz Modu: Gece ve Gündüz modları sayesinde kitap okurken ışık seviyesini otomatik ayarlar. Böylelikle kitap okurken göz ağrısı, baş dönmesi ve mide bulantısı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Ekran Hareketleri: Basit ekran hareketleri sayesinde isterseniz ekran parlaklığını açabilir, isterseniz yazı boyutunu büyütebilir ya da zoom yapabilirsiniz.

Sanal Kütüphane: Moon Reader sadece PDF’leri ve E-Pub’ları açmakla kalmayıp arayüzü içerisinde sizin için bir kütüphane oluşturmaktadır. Bu kütüphane sayesinde okuduğunuz ya da okuyacağınız içerikleri kaydedebilir kolayca erişebilirsiniz. Yarıda kapattığınız kitapları açtığınız zaman sizi kaldığınız yerden başlatması da başlı başlına bir kolaylıktır.

Senkronizasyon Uyumluluğu: DropBox ile tam senkronizasyon halinde çalışan Moon Reader sanal kütüphanenizi DropBox yüklü tüm cihazlarla eşleme yapar.

Çeviri Özelliği: Moon Reader yabancı dilde olan dökümantasyonları Google Translate ile istenilen dile çevirme özelliğine de sahiptir.

Moon+ Reader” İçin Bir Cevap

Moon+ Reader İçin Yorum Yap