Moon+ Reader Android Kitap Okuyucu Uygulaması

Moon+ Reader internet üzerinden indirmiş olduğunuz e-kitapları ya da PDF’leri Android işletim sistemi telefonlarda rahatlıkla açıp okumanızı sağlar. Kitaplık özelliği sayesinde indirmiş olduğunuz PDF ve E-Pub’ları sanal kitaplığınıza dizebilir istediğiniz zamanlarda okuyabilirsiniz.

Moon Reader’ın bir çok fonksiyonu bulunuyor. Bunlara göz atacak olursak,

Görüntü Ayarları: Moon Reader okumuş olduğunuz kitaplar üzerinde yazı kalınlığından yazı fontuna kalın ya da eğik olup olmayacağına kadar karar vermenizi sağlar.

Gece ve Gündüz Modu: Gece ve Gündüz modları sayesinde kitap okurken ışık seviyesini otomatik ayarlar. Böylelikle kitap okurken göz ağrısı, baş dönmesi ve mide bulantısı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Ekran Hareketleri: Basit ekran hareketleri sayesinde isterseniz ekran parlaklığını açabilir, isterseniz yazı boyutunu büyütebilir ya da zoom yapabilirsiniz.

Sanal Kütüphane: Moon Reader sadece PDF’leri ve E-Pub’ları açmakla kalmayıp arayüzü içerisinde sizin için bir kütüphane oluşturmaktadır. Bu kütüphane sayesinde okuduğunuz ya da okuyacağınız içerikleri kaydedebilir kolayca erişebilirsiniz. Yarıda kapattığınız kitapları açtığınız zaman sizi kaldığınız yerden başlatması da başlı başlına bir kolaylıktır.

Senkronizasyon Uyumluluğu: DropBox ile tam senkronizasyon halinde çalışan Moon Reader sanal kütüphanenizi DropBox yüklü tüm cihazlarla eşleme yapar.

Çeviri Özelliği: Moon Reader yabancı dilde olan dökümantasyonları Google Translate ile istenilen dile çevirme özelliğine de sahiptir.

1 thought on “Moon+ Reader Android Kitap Okuyucu Uygulaması”

  1. telefondan kitap okumanın keyfi bi başka. Tamam baskılı bir kitabın yerini kokusunu tutmuyo ama yine de çok kolay ve hızlı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.