Müzik Çalar – Audio Player (Android)

Müzik Çalar – Audio Player, Google Play Store mağazasında 0-5 puan arası olan yıldızlandırmada 4.3 puan alarak neredeyse 5. yıldızını da tamamlamaya doğru giden, istikrarlı bir grafiğe sahip, ücretsiz temin edebileceğiniz bir müzik arama ve ekolayzır uygulaması, Audio Player ile ses ve müzik alanında, evrim geçirmeye hazır olun!

Leopard V7 tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan Müzik Çalar – Audio Player ile harika bir müzik çalma tecrübesi yaşamak artık çok kolay!

Normal, caz, rock veya klasik tarzdaki sevdiğiniz  müzik türlerini, güçlü bir ekolayzır ile çok daha dinlenir hale getiren bir uygulama.

Tüm popüler müzik dosya formatlarını destekler, arka plan olarak size ait fotoğraflardan da yararlanma şansı, 3 ana ekran widget’ lar, MP3, MP4 , MP1, MP2, OGG, MOD, MİDİ, AAC, IT, 3GP ve XM gibi, formatlara destek veren bir medya oynatıcısıdır.

Android işletim sistemini destekleyen cihazlarda, ses kalitesi ve ses seviyesi çok yüksek bir müzik çalar keyfi sunan, Audio Player Google play sayesinde anında cep telefonunuzda veya tabletinizde kullanıma hazır!

Albümler, sanatçılar, türler, şarkılar, klasörler, hepsini görebilmek mümkün Müzik Çalar – Audio Player ekranında. Kulaklık desteği olan, özel playlist ve kolay arama olanakları ile müzik severlerin ilgisini çekmeyi başaran, müthiş bir müzik uygulaması.

Bu uygulama ile tatsız, sıkıcı anlarınızı tatlandırmak, müzik tutkusunu zirvede yaşamak, sıradan bir hal aldı!

Müzik aşığı ve ekolayzır sevdalısı kullanıcıların en favori müzik oynatıcı uygulaması olmayı başaran Audio Player, indirme mağazasında sizi bekliyor, acele edin!

Müzik Çalar – Audio Player uygulamasının kurulum resimlerini ve diğer ekran görüntülerini resim galerisinde görebilirsiniz.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.