myMail: E-posta Mynet, Gmail – Tüm Mailler İçin Tek Uygulama

Her hesabınız için ayrı ayrı gelen kutusuna bakmaya gerek duymadan Hotmail, Yahoo Mail, Superonline ve GMX hesaplarınız artık tek adreste. MyMail ile e-posta kutuları cihazınızda farklı yerlerde değil, aynı ortak destekleyici sayesinde tek dokunuşla ekranınızda olacak. Kullanımı oldukça kolay ve performansı kullanıcıya vakit kaybı yaşatmayacak kadar seri ve yeterli olan harika bir uygulama.

Üstelik sadece gelen e-posta iletilerini okuyup, yanıtlamanın dışında ekleri ekleyerek görüntülemeye de olanak sağlıyor. Bunun için uygulamayı indirip e-posta adresinizi ve parolanızı belirlemeniz yeterli.

Popüler olan bütün e-posta hizmetlerini destekleyen MyMail uygulaması, kurumsal e-posta hizmetlerinin de birçoğunu desteklemektedir. Anlık bildirimler özelliği sayesinde izleniminizi çok daha kolay yapabilirsiniz.

E-posta filtreleyin, kendinize özgü e-posta imzası oluşturun, klasör ekleyin, yönetin, düzenleyin şahane uygulama ile tüm bunları tek bir adreste kolayca yapın.

Özellikle iş hayatında haberleşme için mail seçeneğini sıkça tercih edenler açısından çok ideal bir uygulama. ActiveSync protokol desteği ve anlaşılır tasarım özelliğine sahip bu uygulamayla, farklı hesaplar tek ekranda kullanıcıların anlayacağı sadelikte ve düzende. Sizde gelen kutusundaki mesajlarınıza bakmak için, başka adreslere girmek yerine tüm iletilerinize, tek adreste ulaşmanın keyfine ve konforuna varın.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.