myMail: E-posta Mynet, Gmail..

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 83

Android cihazlar için tüm maillere tek yerden ulaştıran uygulama.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Her hesabınız için ayrı ayrı gelen kutusuna bakmaya gerek duymadan Hotmail, Yahoo Mail, Superonline ve GMX hesaplarınız artık tek adreste. MyMail ile e-posta kutuları cihazınızda farklı yerlerde değil, aynı ortak destekleyici sayesinde tek dokunuşla ekranınızda olacak. Kullanımı oldukça kolay ve performansı kullanıcıya vakit kaybı yaşatmayacak kadar seri ve yeterli olan harika bir uygulama.

Üstelik sadece gelen e-posta iletilerini okuyup, yanıtlamanın dışında ekleri ekleyerek görüntülemeye de olanak sağlıyor. Bunun için uygulamayı indirip e-posta adresinizi ve parolanızı belirlemeniz yeterli.

Popüler olan bütün e-posta hizmetlerini destekleyen MyMail uygulaması, kurumsal e-posta hizmetlerinin de birçoğunu desteklemektedir. Anlık bildirimler özelliği sayesinde izleniminizi çok daha kolay yapabilirsiniz.

E-posta filtreleyin, kendinize özgü e-posta imzası oluşturun, klasör ekleyin, yönetin, düzenleyin şahane uygulama ile tüm bunları tek bir adreste kolayca yapın.

Özellikle iş hayatında haberleşme için mail seçeneğini sıkça tercih edenler açısından çok ideal bir uygulama. ActiveSync protokol desteği ve anlaşılır tasarım özelliğine sahip bu uygulamayla, farklı hesaplar tek ekranda kullanıcıların anlayacağı sadelikte ve düzende. Sizde gelen kutusundaki mesajlarınıza bakmak için, başka adreslere girmek yerine tüm iletilerinize, tek adreste ulaşmanın keyfine ve konforuna varın.

myMail: E-posta Mynet, Gmail.. İçin Yorum Yap