NeuroNation – Beyin Egzersizleri

NeuroNation – Beyin Egzersizleri, harika bir beyin eğitimi uygulaması. Beyninize hükmedebilme şansını yakalamak, NeuroNation-Beyin Egzersizleri ile ücretsiz bir biçimde mümkün.

Beyin egzersizleri yaparak, zekanızı geliştirmek sizin elinizde! Size sunulan hizmetlerden faydalanmak istemek yeter. Bazı şeyleri hatırlamakta zorlanıyor olabilirsiniz, acaba anahtarı nereye bıraktım? diyor, hatırlamakta zorlanıyorsanız NeuroNation – Beyin Egzersizleri ile hafızanızı güçlendirebilirsiniz.

Bulunduğunuz ortamda belli bir noktaya kendinizi veremiyor, dikkatinizi toplayamıyorsanız, beyin egzersizleriyle odaklanmanız artar ve bu sorundan kurtulabilirsiniz. Duygularınızı bastıramıyor, verdiğiniz her kararda öncelik hep duygularınızda, mantığınız devreye girmiyor, mantıksal düşünemiyorsanız, Berlin Free University tespitleriyle de, beyin egzersizi NeuroNation etkili oluşundan yararlanabilirsiniz.

Beyni en iyi şekilde yönetmek için, kullanmak gerekir.

Tıpkı kaslarımız gibi çalıştırarak gelişmeye müsait, beyin egzersizleri ile nöroloji uzmanlarınca da onaylanan bir yöntem. Hafıza konusunda tescilli, Dr. Gunther Karsten NeuroNation ile ilgili, çok etkili bir program yorumunu yapmıştır. Sınırları zorlamak gerektiğini belirterek, bu egzersizlerin yararına değiniyor.

Hafıza konusunda uzman başka bir bilirkişi olan, Profesör Falkenstein bu uygulamayla alakalı olarak, insanların zihinsel becerilerini geliştirmek için, beyin egzersizi yapması gerektiğini söylemiştir. Kendisinin de bu uygulamayı kullandığını belirtip, tavsiyede bulunmuştur.

Sizde hafızanıza hayran bırakmak istiyorsanız, NeuroNation ile egzersize başlayın.

NeuroNation – Beyin Egzersizleri Uygulaması Kullanımı

Uygulamayı ilk açtığınızda size bir soru yöneltiliyor. “Sizi buraya getiren şey nedir?”

  • Meydan Okumak İstiyorum
  • Daha Zeki Olmak İstiyorum
  • Beynim buna Değer

Meydan Okumak İstiyorum

Bu seçeneği seçtiğinizde “Kendinize hangi alanda meydan okumak istersiniz?” diye soruluyor ve aşağıdaki seçenekler çıkıyor. Bu seçeneklerden birini yada birkaçını seçebilirsiniz. Kişiselleştirmenizi tamamladığınızda size uygun eğitim hazırlanmış oluyor ve “Eğitimi Başlat” butonuna bastığınızda eğitiminiz başlıyor.

  • Hafızamı kuvvetlendirmek istiyorum
  • Konsantrasyonumu arttırmak istiyorum
  • Daha mantıklı olmak istiyorum
  • Beynim mükemmel çalışıyor

Resim galerisinde uygulamanın kurulumu ve ilk açılıştaki ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Etiketler

1 thought on “NeuroNation – Beyin Egzersizleri”

  1. İşte böyle güzel uygulamalar her zaman sonuncu sıralarda. Oyun olsa hiçbi amacı olmasa emin olun daha fazla kullnaılırdı. Böyle güzel zeka ve beyin geliştirici uygulamalar neden değerini göremiyor avcaba.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.