Nibblers – Android için Meyveli Bulmaca Oyunu

Kural çok basit, aynı olan türdeki en az 3 meyveyi eşleştir ve kazan. Bu sayı 4 veya 5 olduğunda eğlenceli balıklar yanlarında ipuçlarıyla geliyorlar ve bunlar sayesinde, çok daha fazla meyve yemek, engelleri ve kertenkeleleri devirmek mümkün olmaktadır.

Nibblers oyunu ile, rengarenk meyve çeşitleri arasında, birinci hamleyi yaparken ikinci hamlenin belli olması demek, sizin bu uygulama işini çözmeniz demektir. 200’ü aşkın seviyesi bulunan Nibblers oyunu, Angry Birds oyununun yaratıcıları tarafından sunulmuştur. Facebook hesabınız ile bağlanarak, arkadaşlarınıza meydan okurken skor tabelasını görüp ona göre önleminizi alın.

Acayip, sıradışı yaratıklar partinizi basıp tadınızı kaçırmaya çalışabilir. Bunun için acil olarak tedbir almanız gerekiyor. Şirin Nibbler ile tanışmak, özel güçlere sahip olmak için en iyiyi göstermek zorundasınız. Tropikal bir ada, yapmanız gerekenler size gösteriliyor. Gayet açık ve anlaşılır bir yöntem tercih ediliyor.

Dokunmatik ekrana sahipseniz, kaydırmak istediğiniz meyvenin üzerine elinizi koyup, gitmek istediğiniz yöne doğru parmağınızı asla ekrandan çekmeyin. Ne kadar çok meyveyi yan yana getirebilirseniz, o kadar fazla puan kazanırsınız. Matematiği çok kolay olan bir uygulamadır. 1’inci seviye temizlenir ve olay bitip 2’inci seviyeye geçene kadar, tüm yolunuza çıkan meyveleri yok edip kertenkeleyi yenin.

Rovio imzalı Nibblers küçükten büyüğe herkes için ideal olan bir oyundur. Oyundaki hamleyi doğru yapıp, hesaplayıp, acele etmeden bir sonraki hamlede köşeye sıkıştırıp, çaresiz kalmamak için dengeyi iyi sağlayıp, ekrana dokunun ve elinizi çekin. Bağımlılık konusunda kullanıcılarına oldukça cömert davranan Nibblers oyunu, hep bir sonraki turun merakından dolayı vazgeçilmesi zor bir platforma sahiptir

Turlar arası seviye hep bir yukarısını gösterdikçe, pes etmek aklınıza bile gelmeyecek. Candy Crush Saga tadında, rengarenk bir oyun keyfi yaşamak için, Nibblers ile tanışın. Yeni bir stil, yeni bir tarz oyun isteyen kullanıcılar için, bu uygulama oldukça yeterli özelliklere sahip. Sizde bu tür strateji oyunlarını seviyorsanız, vakit kaybı yaşamadan Nibblers ile en iyi stratejinizi yapın.

Nibblers Oyunu Video Tanıtımı

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.