Offroad Driving Adventure 2016 Arazide Araba Sürme Simülatörü

Zorlu engebeli bir arazide 4×4 aracınızla, size izlemeniz gereken istikameti rengarenk ışıklar zaten gösterecek, geri ve ileri pedalları ve yönlendirme oklarıyla aracınıza yön verin, dar alanlardan, kayalıklardan ya da köprüden geçerken çok dikkatli olun!

Offroad Driving Adventure 2016 oyununda, hem hızlı, hem de temkinli yani önlem alarak ilerlemek gerekiyor. Arazi araçları ile, engellerle ve zorlu arazi şartlarıyla donatılmış bir parkur da var olma mücadelesi bu! Yukarıdan kopan kaya parçalarının oluşturduğu tehlikeler, çamurlar, yamaçlar sizin ileri gitmenize mani olup, sizi yavaşlatmak için dizayn edildi ve sizin yapmanız gereken tüm bu engelleri aşıp, parkuru tamamlamaktır.

Tapinator sunumuyla oyun severlerle buluşan, Offroad Driving Adventure 2016 ile, canavar kamyonlarla kıran kırana bir mücadele de, asla pes eden taraf siz olmayın! Sadece inanın ve ısrarcı olun, zorlu etaplar sizi korkutmasın! Oyunda puan kazandıkça çok daha üstün özelliklere sahip araçlardan birini alarak  yola devam edip, daha dayanıklı yapıdaki yeni arazi aracınız ile, önünüzde duran her set’ in üstesinden gelebilirsiniz!

Arazi yarışında hangi aracı seçerseniz seçin, yarış alanındaki engeller asla değişmeyecek, yol hep aynı yol olacak! Engel tanımayan kocaman, dev araçların, yağan yağmurun çamurlaştırdığı yollarda, dağa taşa aldırış etmeden verdikleri bu çetin mücadele de, dikkat ve beceri koordinasyonunu en iyi yapan ve o dengeyi koruyan yarışı kazanacak.

Suya düşmeden, devrilmeden, yanlış istikamete gitmeden ilerleyen taraf siz olun ki, galibiyet hakkınız olsun! Oyun esnasında harika bir, simülatör deneyimi yaşayacaksınız! Sürüş keyfi sunan bu oyun ile, hem yapmaktan çok hoşlandığınız araç sürme keyfini doyasıya yaşayıp, hem de bambaşka bir deneyim kazanıp, tecrübe edinecek hayranlıkla izlediğiniz yarışın sanalda olsa, bir parçası olacaksınız.

4×4 çılgın, engel tanımaz arazi arabaları ile hiç durmayın ve parkurun tadını doyasıya çıkarın! Bunun için yapmanız gereken; hiç bir ücret ödemeden  Offroad Driving Adventure 2016 oyununu indirmek ve yolu talip etmek!

Araba kullanmayı seven ve rekabetten hoşlananlar için, bu oyundan vazgeçmek asla kolay olmayacak!

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.