Opera Mini web tarayıcı

İnternet yaşam standartları içerisinde gerek günlük gerekse iş hayatımızda iletişimin en güçlü seçeneği olarak, teknolojiyi günümüze empoze etmeyi başarıyor.

Web sayfaları arasında dolaşırken en sinir bozucu ve zaman kaybı yaşatan reklam olayına son veren Opera Mini Web Tarayıcı uygulaması ile, Android cihazlarınızla veri kotanızı harcamadan çevrimiçi olup, dilediğizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Sekmelerle birçok sayfanın açık kalmasını sağlayan Opera Mini ile, tek bir dokunuşla en çok tercih ettiğiniz siteleri ana sayfa ekranına ekleyebilirsiniz.

Yaptığınız ziyaretlerin başkaları tarafından bilinmesini istemiyorsanız, gizli sekmeleri kullanarak daha sonradan da oluşabilecek sorunlara önlem almanıza yardımcı olan bu uygulamayla, herşey sizin kontrölünüzde olacak.

İndirdiğiniz dosyalar için klasörler arasında arama yapmanıza son veren Opera Mini’yle, beğendiğiniz siteler tek bir yerde garanti altında.

Bu tasarruflu uygulamayı indirin ve web sayfalarında hızlıca gezinmenin tadını çıkarın.

Ayrıca sık tercih ettiğiniz yer imlerine ve açık sekmelere başka cihazlarınızdan da erişebilme konforunu sunan Opera Mini sizlere, ekonomi ve kaliteyi aynı anda kullanmayı teklif ediyor. Karar sizin.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.