Origami Live – Android Origami Prototip Uygulaması

Verimlilik kategorisine dahil olan Origami Live, Facebook tarafından 27 Ekim 216 senesinde güncellenmiş uygulamasıdır. Android işletim sistemli akıllı cep telefonunuza yüklediğinizde ekrana;

  • Instagram Carousel
  • Facebook Live Comments
  • Facebook Popular Events
  • Facebook Photos
  • Facebook New Stories
  • Facebook Notifications

Listesi karşınıza gelecektir. Bu uygulamayı kullanarak yeni hikayeler, canlı yorumlar ya da Facebook bildirimleri gibi konular hakkında yardım alabilirsiniz. İngilizce yayınlanan uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak için, iyi derecede ingilizce bilmek size büyük avantaj sağlar.

Teorik açıdan tasarlanmış olanları aktif hale getirmek ve ihracat pozisyonundayken alabilmek için, yorum ve etkinliklerden edinilen uygulama ile, teminatlı bir şekilde hareket edip başarıyı garantileyin.

Android için origami live uygulaması ekran görüntüleri

Origami Stüdyosu aracılığı ile, sosyal paylaşım ağı listesinde zirvedeki isim facebook’u kullanarak bilgi alıp e-posta yoluyla, dosya paylaşımına imkan yaratan Origami Live ile interaktif tasarım başarısıyla, doğru yerde ve zamanda buluşun.

Çevrimiçi kullanılan bu uygulamayı kullanarak paylaşılan dosyaları açabilir, iletişim olanağından faydalanarak çok daha verimli olarak başarıyı kaçırmadan elde edin. Canlı yayın akışında paylaşılan yorumlara dahil olabilir veya aynı uygulamayı kullanan üyelerle, iletişime geçebilirsiniz. En son güncellenmiş versiyonunu Android cihazınıza yükleyin ve prototip oluşturun. Bunun için vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Benzer İçerikler

2 thoughts on “Origami Live – Android Origami Prototip Uygulaması”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.