ÖSYM Mobil

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

ÖSYM Mobil Android Uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından sunulan bu mobil uygulama sayesinde, sınav sonuçlarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sınava giriş bilgileri ya da sınav sonuçları hepsini tek bir uygulamada öğrenme fırsatı sunan ÖSYM Mobil ile, öğrencilerin yükü en azından biraz daha hafifliyor. Uygulamayı akıllı cihazınıza indirdikten sonra, TC Kimlik / YU Numarası ve AİS Şifre bölümünü doğru bir şekilde yanıtlamanız gerekiyor.

Sınav sonuçlarına mobil cihazlardan ulaşmanın kolay adresi ile tanışan öğrenciler, bu uygulamayı indirdikten sonra bir kez güncellediklerinde, sonuçlar otomatik olarak cihaza bildirim şeklinde gelecektir. 3 ana ekrandan oluşan uygulama ile, sınav listeleme bölümünden rahatlıkla faydalanabilmenin avantajını yaşayacaklar. Sınav ve Yerleştirme sonucunu öğrenmek için başka bir yönteme ihtiyaç duymadan yalnızca, bu Eğitim Uygulaması yardımıyla bilgilendirilmenin keyfini çıkaran öğrenciler ÖSYM Mobil’in sunduğu hizmetlerden rahatça yararlanıyorlar.

Ücretsiz olan bu resmi uygulama ile, web sitelerinde vakit kaybetmeden hemen sınav bilgilerine, sonuçlarına ve puanlarına ulaşılabiliyor. Kolay kullanılan arayüze sahip olan ÖSYM Mobil ile, ÖSYM’nin hazırladığı sınavlara dahil tüm bilgi ve sonuçlara kolayca ulaşmanın keyfi, öğrenciler için büyük bir avantaj sağlıyor. Öğrencilerin yeni gözdesi bu uygulamayı Android cihazınıza indirin ve sınav stresini biraz hafifletin.

Detaylı Puanlama

 • Hız : %95
  95
 • Tasarım : %80
  80
 • Kullanabilirlik : %65
  65
 • Kullanıcı Beğenisi : %56
  56
 • İnceleme Özeti
  ÖSYM Mobil uygulaması birçok kullanıcı tarafından pek beğenilmemiş. Ancak alternatifi olmadığı için bu uygulamayı kullanmak durumundasınız. Geliştiricilerin bu kötü yorumlara bakarak gerekli düzenlemeleri yapabileceğini düşünüyorum.
  74

ÖSYM Mobil İçin Yorum Yap