ÖSYM Mobil – Android İçin ÖSYM Uygulaması

T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından sunulan bu mobil uygulama sayesinde, sınav sonuçlarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sınava giriş bilgileri ya da sınav sonuçları hepsini tek bir uygulamada öğrenme fırsatı sunan ÖSYM Mobil ile, öğrencilerin yükü en azından biraz daha hafifliyor. Uygulamayı akıllı cihazınıza indirdikten sonra, TC Kimlik / YU Numarası ve AİS Şifre bölümünü doğru bir şekilde yanıtlamanız gerekiyor.

Sınav sonuçlarına mobil cihazlardan ulaşmanın kolay adresi ile tanışan öğrenciler, bu uygulamayı indirdikten sonra bir kez güncellediklerinde, sonuçlar otomatik olarak cihaza bildirim şeklinde gelecektir. 3 ana ekrandan oluşan uygulama ile, sınav listeleme bölümünden rahatlıkla faydalanabilmenin avantajını yaşayacaklar. Sınav ve Yerleştirme sonucunu öğrenmek için başka bir yönteme ihtiyaç duymadan yalnızca, bu Eğitim Uygulaması yardımıyla bilgilendirilmenin keyfini çıkaran öğrenciler ÖSYM Mobil’in sunduğu hizmetlerden rahatça yararlanıyorlar.

Ücretsiz olan bu resmi uygulama ile, web sitelerinde vakit kaybetmeden hemen sınav bilgilerine, sonuçlarına ve puanlarına ulaşılabiliyor. Kolay kullanılan arayüze sahip olan ÖSYM Mobil ile, ÖSYM’nin hazırladığı sınavlara dahil tüm bilgi ve sonuçlara kolayca ulaşmanın keyfi, öğrenciler için büyük bir avantaj sağlıyor. Öğrencilerin yeni gözdesi bu uygulamayı Android cihazınıza indirin ve sınav stresini biraz hafifletin.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.