ÖYSM Mobil

Son Sürüm (iOS)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

ÖYSM Mobil iOS Uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

ÖSYM’nin sunduğu sınavların bilgi ve sonuçlarının yayınlandığı ÖSYM Mobil ile, iOS akıllı telefon ve tabletleri kullanarak web sitelerinde zaman kaybetmeden, sınav bilgilerine ulaşmanın keyfini çıkaran öğrenciler bu uygulamayı, güvenle kullanabiliyorlar. Oldukça kolay bir arayüzü bulunan uygulama ile, liseyi bitirdikten sonra geleceğini şekillendirecek olan, öğrenim hayatı boyunca hazırlanılan en heyecanlı intiharların başında gelen üniversite sınavının sonuçlarını da, öğrenebilirsiniz. Üniversiteyi güzel bir derece ile bitirdiniz ve memuriyetlik için KPSS sınavına girdiniz, sınavlar açıklanıyor burada da başvurmanız gereken yer yine ÖSYM Mobil olacak. TC Kimlik/ YU Numaraları ve Aday İşlemleri Sistemi‘nde tanımlı şifre ile, giriş yapacağınız bu uygulama ile sınav liste ekranından sınavlarınıza dair her türlü bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.

Adayların sınav sonuçlarını, sisteme giriş yaptıkları tüm cihazlardan bildirim şeklinde öğrenebildikleri bu yöntemle, öğrencilere avantajlı bir sunum yapılmaktadır. ÖSYM son dönemlerde dijital yeniliklere yönelmektedir. Bu uygulamanın en büyük konforu bilgisayar olmadan sınav sonuçlarına ulaşamayan öğrencilerin, bu sistemi ceplerinde taşıyabiliyor olmalarıdır. Sınav başvuruları ve sınav sonuçları olanağı sunan ÖSYM Mobil ile, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz saatte sınav işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Haydi öğrencilere bir güzellik yapan ÖSYM’nin bu avantajından sizde yararlanın.

 • TC Kimlik Numarası
 • YU Numarası
 • AİS Şifre

Detaylı Puanlama

 • Hız : %85
  85
 • Tasarım : %65
  65
 • Kullanabilirlik : %60
  60
 • Kullanıcı Beğenisi : %50
  50
 • İnceleme Özeti
  Android uygulamasında olduğu gibi kullanıcılar bu uygulamanın yeterli olduğunu düşünmüyorlar. Toplam oylama sonuçlarına bakılırsa durum böyle. ÖSYM Mobil uygulamasının geliştirilmesine devam ediliyor. Sonraki sürümlerde bu hatalar giderilecektir.
  65

ÖYSM Mobil İçin Yorum Yap