Perimasalı Fiyasko-Uyku Büyüsü

1.0.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 72 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 338

Fiyasko-Uyku Büyüsü macerasında, kraliyet sarayında uyuyan herkesi uyandırıp, kötü yürekli cadının büyüsünü bozman gerek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Tab Tale imzasını taşıyan ve minik kullanıcıların yeni gözdesi olmaya aday, harika bir oyun daha! Peri Masalı Fiyasko-Uyku Büyüsü macerasında, kraliyet sarayında uyuyan herkesi uyandırıp, kötü yürekli cadının büyüsünü bozman gerek.

Uyandırma çabalarının arasında, kraliyet sarayının sevimli üyelerinin o tatlı hayvanların senin bakımına ve alakadar olmana ihtiyacı var. Sana verilen tariflere göre, en sadık hayvanlardan biri olan ve kraliyet sarayının olmazsa olmazlarından atı, doyurman, üzerindeki kirleri yıkayıp temizlemen, rahatsız eden bitlerden kurtarman ve nalının bakımını yapman gerek. Boynuna takacağın, senin taşlarını koyduğun harika bir kolye ile onu hem mutlu edebilir, hemde çok daha ihtişamlı görünmesini sağlayabilirsin.

Kraliyet içerisinde sana verilen görevleri minik, süslü arabanla gidip, halletmeye ve uyuyanları tek tek uyandırmaya ne dersin?

Sihirli çarkın sana sunduğu birbirinden güzel, harika hediyelerden kazanmak ve peri masalının güzel prenseslerini giydirip, onları hak ettikleri, layık oldukları şekilde prenses adına yakışırcasına süslemek çok eğlenceli! Uyuyan prensesleri cadının hain, büyülü uykusundan uyandır, yaralarını yok et, üzerlerindeki kirleri temizle, ayakkabılarını giydirmek için yapbozu tamamla ve arada prensesi güldürmek için ona dokun, duvarlara istediğin deseni ve rengi verebilirsin. Dilersen renkli kalemle adını yazıp, duvarda adının görünmesini sağlayıp ve ilginç bir tasarım geliştirebilirsin.

Harika pasta yapman gerek ve bunu başarman için, ufak eğlenceli, içerisinde çilek ve çikolata olan, en az 3 adet aynı olan nesneleri yanyana getirmen gereken çok kolay bir oyun, oynaman gerek ve bu oyunun sonunda pastan hazır. Hazır olan pastadan sonra, sihirli çarkı döndürüp başarının karşılığını alabilirsin. Harika bir taç, belkide tamda zevkine göre ışıl ışıl, kabarık bir elbise kazanabilirsin, unutma bu çark sihirli!

Gürültü yapın, su atın veya renkli bir tüyü prensesin burnuna dokundurup, kaşınmasını sağlayın yöntem hiç önemli değil, önemli olan amacınıza ulaşıp güzeller güzeli prensesi uyandırmak.

Ortalıktaki kötü görünüme sebep olan dağınıklıkları ve kırıkları kaldırıp, prensese gerekli bakım öncesi temizliğini yapıp, saç, makyaj, kıyafet, kolye, küpe, çanta, çorap, taç gibi konularda yardımcı olmak ve başarıyla tamamlanan her görev sonunda, bir üst seviyeye ilerlemek ve kraliyet sarayını uyku esaretinden kurtarıp, eski mutlu günleri geri getirmek.

Annelerin minik prensesleri için, ideal bir oyun, her şey tıpkı onların masum hayal dünyalarına yakışan renklerde ve oyunda kullanılan aksesuarların hepsi tam da onların bayıldığı tarzda!

Ücretsiz olarak indirme imkânı ile, Peri Masalı Fiyasko-Uyku Büyüsü rengarenk süsleri ve görkemli sarayında, sizleri hayallerinize sanal da olsa ulaşmanız için, bekliyor. Kızından önce oyunu denemek isteyen, işini sağlama almayı seven anneler aman dikkat! Bu oyun süslenmeyi seven bayanlar içinde bağımlılık yapabilir.

Haydi anneler ve minik güzeller güzeli prensesleri, uykucuları uyandırma zamanı!

Perimasalı Fiyasko-Uyku Büyüsü” İçin Bir Cevap

Perimasalı Fiyasko-Uyku Büyüsü İçin Yorum Yap