Periscope

Son Sürüm (Android)

Android için Canlı yayın yapma uygulaması Periscope

4.17/5, Toplam: 29 kişi

Periscope, telefonlarınız üzerinden canlı yayın yapmanıza olanak sağlayan, Twitter alt yapısını kullanan çok kullanışlı bir uygulamadır. Periscope ile hemen canlı yayın yapmaya başlayabilir ve tüm takipçilerinizi yayınınızdan anında haberdar edebilirsiniz.

Android için Periscope uygulamasını indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizde hemen canlı yayın yapmak yada sevdiğiniz kullanıcıların yayınlarını izlemek için Periscope indirebilirsiniz.

android periscope ekran resimleri

Android İşletim Sistemini Kullanan Cihazlar İçin Periscope İndir

Periscope Bazı Özellikleri

 • Tekrar oynatma özelliği: Yaptığınız canlı yayın bittikten sonra izleyicilerin tekrar izlemesine olanak sağlayabilirsiniz. Yayınınızı izleyenler yorumlar ve kalplerle birlikte tekrar tekrar görebilirler.
 • Özel yayın yapabilme: Sadece belirli kişilerle paylaşmak istediğiniz yayınlarınızı özel seçeneğini seçerek belirlediğiniz kişilere izletebilirsiniz.
 • Twitter uyarıcısı: Canlı yayınınıza başlamadan önce Twitter’ın simgesine dokunarak Periscope ile çektiğiniz canlı yayınlarınızı Twitter takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde takipçileriniz yayınınızı izleyebilirler.
 •  Yönetilebilir bildirimler: Periscope uygulaması Twitter kişi listenizden takip etmeniz için kişiler önerir, yeni kişileri takibe alabilir ve canlı yayına girdiklerinde bildirimler alabilirsin. Canlı yayına geçildiğinde bildirim almamak için takibi bırakabilirsin. Ayrıca Periscope bildirim ayarlarından bildirim seçeneğini kaldırabilirsiniz.
 • Renkli kalpler: Periscope ile yayınlarınızda aldığınız kalplerin sayısı kaydedilir ve ne kadar çok kalp alırsanız en iyiler listesinde o kadar yükselirsiniz.

Periscope” İçin 3 Cevap

 1. Eflan Karahan

  Canlı yayın yapıp sorulan sorulara yanıt vermek yada yorumları ve güzel temennileri gormek gerçekten kusursuz bir sunum. Grup sohbetinde gorselde buna katkı sağlamak isteyenlerden seniz, hemen periscope uygulamasını indirin yeter.

 2. musa erturk

  Merhaba periscope da canlı yayınları takip ediyorum bende canlı yayın yapıyorum. musa ertürk olarak aratırsanız saz çalma videolarıma ulaşabilirsiniz.

Periscope İçin Yorum Yap