Scope – Canlı Video

Scope (Periscope) canlı video android uygulaması. Ücretsiz canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Scope (Periscope), telefonlarınız üzerinden canlı yayın yapmanıza olanak sağlayan, Twitter alt yapısını kullanan çok kullanışlı bir uygulamadır. Scope (Periscope) ile hemen canlı yayın yapmaya başlayabilir ve tüm takipçilerinizi yayınınızdan anında haberdar edebilirsiniz.

Android için Scope (Periscope) uygulamasını indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizde hemen canlı yayın yapmak yada sevdiğiniz kullanıcıların yayınlarını izlemek için Scope (Periscope) indirebilirsiniz.

Scope (Periscope) Bazı Özellikleri

  • Tekrar oynatma özelliği: Yaptığınız canlı yayın bittikten sonra izleyicilerin tekrar izlemesine olanak sağlayabilirsiniz. Yayınınızı izleyenler yorumlar ve kalplerle birlikte tekrar tekrar görebilirler.
  • Özel yayın yapabilme: Sadece belirli kişilerle paylaşmak istediğiniz yayınlarınızı özel seçeneğini seçerek belirlediğiniz kişilere izletebilirsiniz.
  • Twitter uyarıcısı: Canlı yayınınıza başlamadan önce Twitter’ın simgesine dokunarak Periscope ile çektiğiniz canlı yayınlarınızı Twitter takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde takipçileriniz yayınınızı izleyebilirler.
  •  Yönetilebilir bildirimler: Periscope uygulaması Twitter kişi listenizden takip etmeniz için kişiler önerir, yeni kişileri takibe alabilir ve canlı yayına girdiklerinde bildirimler alabilirsin. Canlı yayına geçildiğinde bildirim almamak için takibi bırakabilirsin. Ayrıca Periscope bildirim ayarlarından bildirim seçeneğini kaldırabilirsiniz.
  • Renkli kalpler: Periscope ile yayınlarınızda aldığınız kalplerin sayısı kaydedilir ve ne kadar çok kalp alırsanız en iyiler listesinde o kadar yükselirsiniz.

Not: Periskop İletişim ve Prodüksiyon Hizmetleri’nin açtığı isim hakkı davasını kaybeden Periscope adını Scope olarak değiştirmiştir.

Scope – Canlı Video Ekran Görüntüleri

Scope – Canlı Video Uygulaması Nasıl İndirilir?

 

Scope - Canlı Video

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Android için Canlı yayın yapma uygulaması Scope - Canlı Video

Scope - Canlı Video indir
User Rating: 4.5 ( 1 votes)

Benzer İçerikler

3 thoughts on “Scope – Canlı Video”

  1. Canlı yayın yapıp sorulan sorulara yanıt vermek yada yorumları ve güzel temennileri gormek gerçekten kusursuz bir sunum. Grup sohbetinde gorselde buna katkı sağlamak isteyenlerden seniz, hemen periscope uygulamasını indirin yeter.

  2. Merhaba periscope da canlı yayınları takip ediyorum bende canlı yayın yapıyorum. musa ertürk olarak aratırsanız saz çalma videolarıma ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.