PewDiePie's Tuber Simulator

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 44 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 71

Oyun ortamında Tuber olmak için oynayabileceğiniz android oyunu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Kendinize ait bir cep Tuber yaratmak için tasarlanmış olan uygulama PewDiePie Tube Simulatör‘den esinlenmiş olan ve buradaki adımları takip ederek, bir üst kaliteyi hedefleyen PewDiePie’s Tuber Simulator ile, videolar çekip, ekipman, elbise elde etmek için, mobil içerisinde görüntüleme ve abone fırsatını yakalamanız gerekiyor.

Daha iyi olup, para kazanabilmek için, Epik görevleri tamamlamanız gerekmektedir.Gerçek sesli oyunculuk özelliğine sahip olan uygulama, İnternete bağlanacak, online ortam bir farkındalık yaratır.Bu yetenek gerektiren platformda kendinizi kanıtların.

PewDiePie’s Tuber Simulator android telefonlar için animasyonlu oyun indir

Sosyal Medya hesabında en çok kullanılan paylaşım sitesi unvanı almış olan Facebook’ta paylaşacağınız skor sonucunuzla arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.Haftalık etkinlikleri takip edip, beğendiğiniz favori oyunculara oy verebilirsiniz.

2.5D izometrik retro tarzlı uygulamayla Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için Outerminds firması tarafından geliştirilip, 29 Eylül 2016 yılında ilk kez piyasaya sürülen uygulama PewDiePie’s Tuber Simulatör ile, level atlamak için, kontrol ettiğiniz karakter ve PewDiePie yardımıyla video çekip, Youtube kanalına yükleyip, takipçi kazanmaktır.

Oyunda kontrol tek parmakla yapılmaktadır ve uygulamada Türkçe dil desteği mevcuttur.Youtuber olmak için geliştirilen mobil oyunlarına iyi bir örnek olan Bu harika uygulamayla, ünlü olmak demek, en iyi ve en takip edilen demektir.Görevleri başarıyla tamamlayın ve en yüksek puan sizin olsun.

Sitemiz üzerinden hemen bu farklı uygulamayı indirin ve videolarınızla fark yaratın.

PewDiePie's Tuber Simulator” İçin Bir Cevap

PewDiePie's Tuber Simulator İçin Yorum Yap