Piano Chord, Scale Companion – Android Piyano Uygulaması

Esnek piyano akortları ile kulaklarda bir bayram havası oluşturan uygulama ile, piyano nasıl çalınır? en güzel şekliyle öğrenip ve notaların ritmine kapılmak için Piano chord scale companion uygulamasıyla, tanışın.

  • Arama
  • Sözlük
  • Akort
  • Ayarlar
  • Oran
  • Pay
  • Twitter ve Facebook
  • Kullanıcı kütüphanesi

Bu özellikleri doğru şekilde kullanarak piyano çalmanın keyfini doyasıya yaşayın. Akort üzerine mükemmel bir tecrübe ve donanıma sahip olan uygulamayla, majör ya da minör ölçeklerle parmaklarınıza hükmetmeyi öğrenin. Her iki el içinde en ideal olan öğrenme programıyla notalara doğru basarak, zamanla sözde profesyonel bir piyano ustasına dönüşebilirsiniz. Tuşlu bir çalgı olup teller yardımıyla ses elde eden piyano ile, yeteneğinizi günden güne arttırın.

Piyano çalmak çok kolay gibi görünse bile asla eğitim almadan, yalnızca kulak aşinalığı ile olabilecek bir şey değildir. 52 tane beyaz ve 36 tane siyah tuştan oluşan toplam 88 adet tuşla notaları adeta dans ettirin.

Piano Chord, Scale Companion - Android Piyano Uygulaması

Songtive tarafından sunulan Piano chord scale companion uygulamasıyla, birkaç dokunuş yaparak bulunduğunuz müzik ölçeği ile, akort yapıp kusursuz bir piyanist olmak isteyen kullanıcılar şimdi, telleriyle ve parmaklarınızla notalara hayat veren piyanoyla, sanal bir ortamda tanışıp, mükemmel ses desteğiyle çıkan sonuca sosyal paylaşım hesabınızdaki tüm arkadaşlarınız, hayran kalsın ve piyano olmadan da çok iyi bir piyanist olunabileceğini herkese kanıtlamış olun.

Basın sanal piyanonun tuşlarına ve başlasın müzikli işitsel şovunuz

Bartolomeo Cristofori tarafından Floransa’da icat edilip, hayatımıza giren önemli enstrümanlardan olan piyano ile, müzik adına kıymetli birçok eseri çıkabilirsiniz. Şimdi bu şahane uygulamayla, bunu akıllı cihaz ekranına dokunarak yapabilir ve çıkan sesler sayesinde notaları dile getirin. Bunun için yapmanız gereken işlemler siteminde mevcuttur ve ziyaret edip yükleyin ve basın piyanonun sihirli tuşlarına çalsın en sevdiğiniz şarkı.

Piano Chord, Scale Companion Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.