Piano Tiles 2 (Don't Tap...2)

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Üretici
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 240

Android telefon ve tabletler için piyano çalarak oynanan beceri oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Clean Master Games tarafından üretilen, mobil piyano oyunu olan Piano Tiles 2 ile oyun ve müzik harmanı nasıl olur? Öğrenmenin tam zamanı.

Diğer adı, Don’t Tap The White Tile 2 olan ve Piano Tiles’ın çok daha geliştirilmiş haliyle bizlere sunulan bu oyun, Google Play tarafından ücretsiz olarak, Android özellikli cep telefonu veya tabletinize yüklenebiliyor. İnternet üzerinden oyun oynamak, artık neredeyse bir kültür oluşturacak seviyede popüler bir durum. Elinde tableti ya da cep telefonu olan, herkesin sıkıldığı vakitlerini değerlendirecekleri, beyin jimnastiği tadında, bir ya da bir kaç sevdiği oyun var.

Renkli cam üzerinde, bir şeyleri başarmaya çalışmak, hedefe ulaşmaya kitlenmek biraz da olsa, günün stresini unutup, yorgunluğu atmaya yarıyor.

Piano Tiles 2, önceki uygulamasına oranla çok daha renkli artık !

Hiçbir notayı kaçırmadan parçayı tamamlamak için, parmağınızı çok hızlı kullanmanız gerek. Belli bir puana kadar sadece tek bir şarkıyı çalabiliyorken, istenilen puana geldiğinizde kilitler yavaş yavaş açılır ve yepyeni şarkılar, çalınmak üzere size sunulur.

Kendine güvenenler, en güçlü rakiplerlede karşı karşıya gelme fırsatı bulabiliyor.

Piyanonun tuşlarına dokunup, notalara anlam yükleyen, parmağını turbo tuşuna bağlamayı beceren, müzik tutkunu oyun severler, Piano Tiles 2 adeta sizin için tasarlanmış !

Ritim ile uyum sağlayan notaları, doğru takip edip, en yüksek puanla bu oyunun piri olmak, işte tüm olay bu Piano Tiles 2 de. Tek tek çalan, acele edip kontrolü elden bırakmayan kazanacak.

Bende bu oyunu oynayarak hem kulağımın pasından, hemde daralan ruhumdan kurtulurum, klasik kaçmalı, dövmeli oyunlardan sıkıldım, değişik, farklı oyun arıyorum, elim ağır değil, çeviktir diyen herkes, Piano Tiles 2 oyununu vakit kaybetmeden hemen indirsin.

Şimdi oyun zamanı !

Piano Tiles 2 (Don't Tap...2) İçin Yorum Yap