PIP Kamera – Fotoğraf Efekti İle Fotoğraflarınızı Değiştirin

Geri dönüp baktığınızda anılarınızı ilk gün ki gibi canlı tutan tek şey olan fotoğraflar, gelişen teknoloji ile öyle haller aldı ki, şimdi çektiğiniz fotoğraflar tıpkı profesyonel, işinin ehli bir fotoğrafçının eseri gibi adeta.

Sadece albümleri ve çerçeveleri süslemiyorlar, Android dünyasının hızlı yükselişinden, teknolojik gelişmelerden öylesine güzel etkilendiler ki, akıllı cihazların vazgeçilmez arka planları ve kapak fotoğrafları oldular. Birbirinden güzel fotoğraf çerçeveleri ile, ister yeni isterse eski çekilen resimlerinize yapacağı harika dokunuşlarla, siz bile fotoğraflarınızın dönüştüğü şahane görsele inanmayacaksınız. Pip Kamera uygulamasıyla, fotoğraf efekti bakımından eski ve yeni resimlerin arasındaki kalite farkını anlamanız hiç zor olmayacak.

Uygulama ekranında yer alan;

  • KLASİK
  • DERGİ
  • KOLAJ
  • KAMERA
  • APP LOCK (Koruma Programı)
  • MOBİLE SECURİTY AND ANTİVİRÜS

Başlıklarından ister bir kavanozun içindeymiş gibi ya da akan bir damlanın üzerinde bambaşka bir tarza dönüşen fotoğraflar için, hangi modül seçeceğiniz tamamen sizin zevkinize kalmış.

  • MODÜL
  • ÖN PLAN
  • ARKA PLAN

Kategorilerindeki seçeneklerden en uyumlu 3 seçeneği bir araya getirmekte sizin keyfinize bağlı. 200’den fazla kolaj çerçeveler ve 20’nin üzerinde filtre özelliklerine sahip bir uygulamadır.

Dergi kapağını süslesin dediğiniz fotoğrafları, çoklu kolaj çerçeveleri, size Pip Kamera uygulamasının sunduğu eğlenceli sunumlar ile, cep telefonlarınız şimdi çok daha sıradışı ve havalı görünecek. Üstelik birbirinden özel çektiğiniz fotoğraflarınızı anında, Sosyal Paylaşım hesaplarınızdan paylaşarakbu görsel güzelliğe arkadaşlarınız da şahitlik etmesine izin verin. Galeri bölümünde kendine ait bir albüm klasörü, siz uğraşmadan otomatik olarak oluşur ve Pip Kamera uygulamasıyla, çekilen resimler anında bu albümde yerini alır.

Kamera, cam veya tahta temayı seçmekte hürsünüz. İster renklendirip canlılık katın isterseniz de, siyah beyaz bir ton verin. Fotoğrafçılık uygulamasına yeni bir stil katan, akıllı cihaz ekranlarına farklı bir boyut kazandıran Pip Kamera ile, fotoğraf çekmek artık yeni tutkunuz olacak.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.