Poweramp Müzik Dinleme Uygulaması

Poweramp, Maxmp tarafından geliştirilmiş, android uygulamalarından kendini ispatlamış olan müzik indirme ve medya oynatma uygulamasıdır.

Tekrar müzik çalabilme , kapak animasyonu, yüksek seviyede özelleştirebilme, etiket editörü, alt yazı desteği, şarkı sözlerini görüntüleyebilme, temaları değiştirebilme, 10 band detaylı ekolayzır, kulaklık desteği, mp3, mp4, wma, ogg çalar, hızlı kitaplık tarama gibi pekçok özelliğe sahip, dinamik ve mükemmel müzik oynatıcısı Poweramp, 2 haftalık deneme sürümünün ardından, eğer beğenirseniz tam sürüm uygulamalarından Full Poweramp ayarlar seçeneğinden satın alabilirsiniz.

Kullanıcılarının kulağının pasını silen, yeni gözde müzik programı ile size özel müzik arşivleri oluşturabilirsiniz.

Tamamen sizin zevkinize ve beğeninize göre hazırlanmış sınırsız bir repartuar şansı!

Ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar veren ve kullanıcılarına müzik dolu saatler sunan Poweramp ile notalar adeta sizi dansa davet edecek.

Üstelik müzik dinlerken kilitli olan tablet veya cep telefonu ekranınızı açmadan, çalan şarkıyı değiştirebilirsiniz.
Bitmek, tükenmek bilmeyen süper bir müzik performansı ile kullanıcıların sıkça tercih ettiği bu uygulama, gerçektende müzik adına atılmış önemli bir adım.

İnternet üzerinden müzik dinlemek, sevdiğimiz sanatçıların beğenilen eserlerine ulaşmak, gerçekten de birçok internet kullanıcısının en sevdiği uygulamalardan biridir. Bütün şarkı sözlerini hatırlamadığı halde, arama motoruna yazılan üç, dört kelime bile yeter o şarkıyı ve söyleyen sanatçıyı öğrenmeye.

Müzik sevmek diğer sevdiğimiz zevklerimizden farklıdır, müzik seven biri her gün dinlemek ve kesintisiz, kaliteli bir sunum ister. Arada kopukluk olması, sesin boğuk çıkması gibi ufak tefek sorunlar onlar için büyük sıkıntıdır. Müzik seven insanlar biraz daha kırılgan ve ince yapılı olurlar. Duydukları müzik onları motive eder. Eğer sizde bu gruba dahilseniz, Poweramp sizi içine alacak ve keyfini çıkararak müzik dinleme olanağı sunacak.

Müzik ruhun gıdası ise, size mükemmel bir gıda takviyesi sunan bu uygulamadan asla vazgeçemeyeceksiniz. Pop, rock, fantazi, özgün, yabancı hiç fark etmez. Hepsi aynı kalitede, dengeli bir bas ve ekolayzır sistemine sahip programda, kulağınıza unutulmaz bir serenat yapacak. Sizde müzik benim için çok değerli, dinlemeden asla yapamam diyorsanız, gerçek bir müzik tutkunu, aşığı iseniz Full Poweramp tam size göre! Hiç vakit kaybetmeden satın alıp, hayatınıza anlam katan hobilerin liste başı müziği özgür bırakın ruhunuzda! 50 Milyon kişi tarafından indirilen ve kullanılan Poweramp sadece 0,59Tl ücrete tam sürüm olarak kullanılabiliyor. Müzik sizi en doğru adreste bekliyor, hadi acele edin, Poweramp sabırsızlanıyor.

PowerAmp Müzik Uygulaması Tanıtım Videosu

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.