PowerDirector Video Editor Android Uygulaması

PowerDirector Video Editor ile yaşadığınız en özel anları ölümsüzleştirmenin bilinen en klasik yöntemi olan fotoğrafları, daha da gerçekçi yapan diğer bir seçenekte video çekimidir. Şimdi Power Director ile, anılarınıza kalite katın ve elinizin altındaki editörlük fırsatını iyi değerlendirin.

Cep telefonlarınız artık sizin videolarınıza farklı bir tarz katıp, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yapımcılığını CyberLink firmasının üstlendiği uygulamayla, Android cihazlarınızı kullanarak videolarınızı düzenleyin. Videoları ham halinde alıp, editör yardımıyla yaptığınız düzenlemelerle harikalar yaratın. Video çekiminin baştan sona mükemmel olmadığını düşünüyorsanız, bu şahane uygulamayla video’yu dilediğiniz yerden kesebilir ve beğenmediğiniz yerleri atabilirsiniz.

Görsel bir şova dönüşen videolara yazı ekleyerek daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Arka plana farklı sesler koyarak, video’yu daha dramatik veya eğlenceli bir stil kazandırabilirsiniz. Yaptığınız efektlerle çekimlerinize zenginlik katın. Power Director tüm formatları destekleyen harika bir uygulamadır.

  • Ses
  • Görüntü
  • Yazı
  • Kez
  • Kaydet

Kullanımı oldukça kolay olan uygulamayla, kontrol hep sizde olacak. Orta düzeyde video düzenleme ile dijital kurgulamak için kullanılan içeriğinde 100’ün üzerinde efekt bulunan uygulamayla, tüm videolarınız artık mükemmel ötesi olacak. Sizde bu video düzenleme uygulamasını sisteminden indirin ve anılarınız eskisine göre çok daha profesyonel bir video denetleme ve düzenlemeyle, slideshow bir hale dönüşün. Yükleyin, kesin, başlayın, durdurun, ekleyin, geri sarın, kaydedin bu uygulamayla hepsi mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.