enpara hesabı nasıl açılır avantajları nelerdir

QNB Finansbank Enpara Hesap Nasıl Açılır Avantajları Nelerdir?

2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan çoğu hizmetini internet üzerinden sunmayı hedefleyen şubesiz masrafsız bankacılık oluşumudur. Günümüzde Enpara yüz binlerce mutlu müşteriye hizmet vermektedir. Bu mutlu müşterilerden biride benim elbette.

Enpara’nın müşterilerine sunduğu albenisi yüksek kampanyaları var. Bu kampanyaların içerisinde Oyun dünyasından, müzik dünyasına kadar sizlerinde mutlaka ilgi alanına girecek kampanyaları sürekli ve güncel olarak bulunuyor. Bunları kullanmaya başlarsanız göreceksiniz elbette ancak şunları da bilmenizde fayda var. Enpara sonsuza dek sizden EFT/Havale ücreti almayacak. Kulağa hoş geliyor değil mi.. Mevduat faiz oranları ise sizi sizden alabilir incelemenizi öneriyorum.

enpara android uygulama ekran resimleri 1 enpara android uygulama ekran resimleri 2

Enpara bunca güzelliği bizlere nasıl ve niye yapıyor?

Kendilerinin deyimiyle “Şube yok, Masraf yok..” Enpara’nın sadece Dijital kanallar üzerinden hizmet veriyor olması nedeniyle Şubesi bulunmuyor. Enpara bu sayede birçok maliyet avantajı üretiyor ve bu avantajları müşterilerine sunuyor.

Enpara hesabı nasıl açabilirim?

Enpara.com avantajlarından hemen faydalanmaya başlamak için öncelikle Enpara hesabı açmanız gerekiyor. Enpara hesabı açmak için size en yakın olan QNB Finansbank şubesine bir çay içmeye gidebilirsiniz. (çay verirler mi bilmiyorum.) veya http://www.qnbfinansbank.enpara.com/’dan online olarak başvurunuzu yapabilir müşteri temsilcilerinin sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz.

Ben çok yoğun bir siyoyum bütün bunlarla uğraşamam vaktim yok diyorsanız iletişim bilgilerinizi enpara.com‘un anasayfasında bulunan “Biz Sizi Arayalım” adlı buton aracılığıyla bırakın, size dönüş yapsınlar.

Enpara.com’un Avantajları Nelerdir?

Arkadaşlar Enpara yazının başında da bahsettiğim gibi sürekli güncel ve işinize geröekten yarayacak kampanyaları sürekli sunuyor. Bunun en başında Adwords ödemelerinin %25’ini geri ödüyor. Bunu 100 liraya kadar yapıyor tabiki. Yani 100 liralık bir reklam gideriniz olmuşsa hiç size sormadan kurcalamadan hesabınıza ay sonunda iade ediyor 25 lirayı.

Enpara Güncel Kampanyaları

Bu kampanyalar değişken olacağından ben size güncel olanlardan bahsetmek istiyorum.

  • Kitapyurdun’dan Ayın Enparalılarına 15TL indirim.
  • Ayın Enparalılarına müzik ve eğlence %20 indirimli.
  • Yıl Boyunca ATM aramayın. (Benim en sevdiğim özelliği)
  • Ayın Enparalılarına birikim hesaplarına +%1 faiz!
Enpara.com Cep Şubesi
Android için EnPara cep şubesi uygulaması

QNB Finansbank Enpara Hesap Nasıl Açılır Avantajları Nelerdir? İçin Yorum Yap