Real Racing 3

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 55 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 134

Android cihazlar için gerçek araba yarışı oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Google Play Store üzerinde en iyi yarış simülasyonu olarak seçilen Real Racing 3, toplam olarak 3 milyon indirilme oranına sahiptir. Real Racing 3’ü bu kadar iyi kılan özelliklerinden biri ise oyun içerisinde yarattığı gerçekçilik ve görüntü kalitesinin kategorisinde bulunan yarış oyunlarına karşı oldukça iyi olmasıdır.

Real Racing 3 oyunu 2013 senesi ve 2014 seneleri boyunca toplam dört adet etkinliğe çağırılmış ve bu dört adet etkinliğin hepsinde birincilik kazanmıştır.

Oyun içerisinde bulunan gerçek araçlar sayesinde, araç kullanımı deneyimi bir üst düzeye çıkmaktadır. Üç farklı araç kamera açısı bulunan oyun motoru birinci kişi bakış açısı, üçüncü kişi bakış açısı ve yandan bakış açısıyla adeta bilgisayar oyunlarını aratmıyor.

Araçların içten sürülmesinin bambaşka bir noktaya taşıyan Real Racing 3 bu konuda araç içi model detaylarına da oldukça önem vermiş. Aracın kadranları hızına göre artıp azalmakla beraber, şoförün yaptığı vites değişimlerine dahi bütün her şey en ince detayına kadar düşünülmüş.

Gerçek araçların yanı sıra oyun içerisinde gerçek hayattan kesintiler yapılan pistlerde bulunmaktadır. Bu pistler dünyanın en ünlü pistleri unvanına sahip 17 adet pisti kapsamaktadır.

Farming Simulator 14’te de dediğimiz gibi devir multiplayer mobil devri. Bu konuda başarı kaydeden oyunlardan biri de Real Racing 3 oluyor. Arkadaşlarınızla hangi işletim sistemini kullanıyor olursanız kullanın. Çapraz olarak birlikte oynamanıza olanak sağlar.

Real Racing 3 İçin Yorum Yap