Red Ball 4 – Android İçin Kırmızı Top Oyunu

Kırmızı topu doğru zamanda doğru yere hareket ettirenin kazandığı bir uygulama olan Red Ball 4 ile, eğlenceli dakikalara hazır olun. Çılgın yaratıklar gezegeninizi küp şekline dönüştürmek için oldukça fazla efor sarf ediyorlar.

Birbirinden eğlenceli 60 seviyeden oluşan bu heyecana katılıp, yaşadığınız gezegeniniz için mücadele etmeye ne dersiniz?

Tuzaklarla dolu bu oyunda hızlı ve dikkatli olan tüm puanları başarıyla topluyor.

Yeni bir Red Ball mağazası ile, kullanıcısının karşısına çıkan Red Ball 4 uygulaması ile, zıplayın, yıldızları toplayın ve sizi engellemeye çalışan tuzaklardan kaçın.

Destansı Boss Savaşları ile, benzer özelliklere sahip bu macerada dünyayı kurtarmak ve kuşatmaya karşı çıkmak için, kırmızı toplara yardımcı olmanız gerek.

Bulut Desteği ve HID Kumanda Desteği ile, renklendirilen Red Ball serüveninin son gözdesi ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Heyecanlı fizik özellikleri ve eğlenceli müziklerle renklendirilmiş uygulamayla, mobil oyun dünyasında kendinize hoş vakit geçirmek için fırsat yaratıp, düşmanları acımadan yok edin.

Android Tv uygulamasını destekleyen ve Ay Savaşı bölümüyle uzayda dolaşmanın tadını gönlünüzce çıkarın. Düşmanların üzerine düşün ve onları yok edip, dünyanızı bu istiladan kurtarın. Şimdi oyun zamanı.

Red Ball 4 Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

1 thought on “Red Ball 4 – Android İçin Kırmızı Top Oyunu”

  1. El cabukluguna guvnen herkes muhakkak bu kırmızı topu yonlendirsin.çok eğlenceli güzel bir oyun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.