Remixlive – Play loops on pads – Anlık Remix Uygulaması İndir

Harika bir müzik uygulaması olan Remixlive Play Loops On Pads ile, ritme kapılıp gidin. Anlık remix için gerekli olan uygulamayla, mükemmel remix kutusuna sahip olabilirsiniz.

Benzersiz şarkıları oluşturmak için ideal bir uygulama olan Remixlive’yle kulakların pası gidecek. Dokunarak müzik yapmak ve o müziğe kendi ruhunuzdan bir parça katmak, kaydedip defalarca dinleyebilmek için bu uygulamadan asla vazgeçmeyin.

Kontrol seviyeleri, filtreler, oynatma modu, ses kartı, mikrofon, çoklu mod, melodiler, vokal, bass, hepsi en mükemmel müzik için kullanılmayı bekliyor. Derleme koleksiyonundan en uygun olanı seçip, işinde en iyi olan DJ’lere rakip olmak için, cihazınızın mikrofonundan canlı kayıt yapmanız yeterli.

70’li yılların başında Jamaika’dan başlayan Remiks akımı günden güne yükselişine devam etti. Bir şarkının orjinal versiyonunun dışında alternatif bir mixidir. Remix ve normal haline göre daha farklı ele alıp, ses efektleriyle daha hareketli hale dönüştürmektir.

Prodüksiyon gerektiren ve şuan diskjokeyler tarafından yapılan bu tarz müzikle, disco mekanlarında gençler çılgınlar gibi dans etmektedir.

Sizde Remixlive ile, bunu kendi imkanlarınız ve cep telefonunuzla başarıp, şarkılara farklı bir dokunuşla bambaşka bir stil kazandırıp, daha ritmik bir müzik oluşturmak için sitemizden yardım alabilirsiniz. 16 renk seçeneği sunan müzik ve ses kategorisine dahil olan uygulamayla, kopmaya hazır olun.

Hareketli müzik seven kullanıcılar için oldukça iyi bir imkan yaratan Remixlive ile alışılmışın dışında bir melodiyle, müzik kulağınızın ne kadar da iyi olduğunu herkese gösterirken, eğlenmekten geri kalmayın. Parmaklar iş başına, şimdi müzik ve eğlence zamanı.

Benzer İçerikler

1 thought on “Remixlive – Play loops on pads – Anlık Remix Uygulaması İndir”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.