Remixlive - Play loops on pads

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 27 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 81

Remixler hazırlayabileceğiniz müzik uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Harika bir müzik uygulaması olan Remixlive Play Loops On Pads ile, ritme kapılıp gidin. Anlık remix için gerekli olan uygulamayla, mükemmel remix kutusuna sahip olabilirsiniz.

Benzersiz şarkıları oluşturmak için ideal bir uygulama olan Remixlive’yle kulakların pası gidecek. Dokunarak müzik yapmak ve o müziğe kendi ruhunuzdan bir parça katmak, kaydedip defalarca dinleyebilmek için bu uygulamadan asla vazgeçmeyin.

Kontrol seviyeleri, filtreler, oynatma modu, ses kartı, mikrofon, çoklu mod, melodiler, vokal, bass, hepsi en mükemmel müzik için kullanılmayı bekliyor. Derleme koleksiyonundan en uygun olanı seçip, işinde en iyi olan DJ’lere rakip olmak için, cihazınızın mikrofonundan canlı kayıt yapmanız yeterli.

70’li yılların başında Jamaika’dan başlayan Remiks akımı günden güne yükselişine devam etti. Bir şarkının orjinal versiyonunun dışında alternatif bir mixidir. Remix ve normal haline göre daha farklı ele alıp, ses efektleriyle daha hareketli hale dönüştürmektir.

Prodüksiyon gerektiren ve şuan diskjokeyler tarafından yapılan bu tarz müzikle, disco mekanlarında gençler çılgınlar gibi dans etmektedir.

Sizde Remixlive ile, bunu kendi imkanlarınız ve cep telefonunuzla başarıp, şarkılara farklı bir dokunuşla bambaşka bir stil kazandırıp, daha ritmik bir müzik oluşturmak için sitemizden yardım alabilirsiniz. 16 renk seçeneği sunan müzik ve ses kategorisine dahil olan uygulamayla, kopmaya hazır olun.

Hareketli müzik seven kullanıcılar için oldukça iyi bir imkan yaratan Remixlive ile alışılmışın dışında bir melodiyle, müzik kulağınızın ne kadar da iyi olduğunu herkese gösterirken, eğlenmekten geri kalmayın. Parmaklar iş başına, şimdi müzik ve eğlence zamanı.

Remixlive - Play loops on pads” İçin Bir Cevap

Remixlive - Play loops on pads İçin Yorum Yap