Restaurant Story: Earth Day – Android İçin Restorant Kurma ve İşletme Oyunu

Uygulamanın adından anlayacağınız gibi Restaurant Story ile, yapmanız gereken müşteri memnuniyeti için, en iyiyi, en güzelini sunmak. Omlet, tost ve salata ile başlayan menüyle 3 masa düzenindeki uygulamada, siparişleri tarifteki düzene ve zamana göre pişirmek ve sunuma hazır hale getirmek.

Bir şekilde yeriniz yetersiz gelirse, müşteriler geri dönüyorlar ve doğal olarakta mutsuz oluyorlar Sizin burada yapmanız gereken iki ocak ve en fazla 3 yemek sunumuna izin veren servis masanızı boş bırakmamak ve gelen müşterilerin masasına konulacak yiyecekler yapmak.

Bu şekilde para ve elmasları biriktirin ve restaurantınızı geliştirin. Sizden istenilen ve size tarif edilenlere dikkat edin. Oyunda ilerledikçe görevlerinizi başarıyla yerine getirdikçe, hem menünüz genişliyor hem de, restaurant kullanım alanınız.

Restaurant Story ile, müşterilerin her gülen yüzü size puan ve avantaj olarak geri dönüyor. Aksesuar, döşeme, pencere gibi birçok değişiklik yapıp, çok daha modern bir restaurant sahibi olun. Yemekleri vaktinde teslim ederek, her zaman çok daha iyi mis gibi hava. Mükemmel bir restaurant…..

Çikolata, mantar, kaplumbağa seklindeki masa ve sandalyeler, yere serilen bir örtü ile piknik havası, yeşillikler, lezzetli etler, balıklar, pastalar, sosisli sandviçler, patates kızartması, belki nostaljik bir atmosfer için bir gramofon, renkli ve kıtır kurabiyeler, görevleri yerine en  kısa sürede ve doğru sıralama ile, yapın ve her yeni bir başlangıçta elde ettiklerinizle, Restaurant Story ile hep çok daha iyisinin var olduğunu görerek, en iyi olma mücadelesi.

Restaurant Story Earth Day android uygulama 6

Bir restaurant oyunu olan Restaurant Story ile, dekorasyondan tariflere, süslemelerden ve siparişlere kadar bir restaurant içerisinde olan, kazandıkça daha da iyisini sunma isteği. Restaurantınızı siz kendiniz inşaa edin. Yaratıcılıktaki kabiliyetinizle kişiselleştirilmiş bir küçük dünya yaratın.

Kapısından içeri girmeden, enfes kokuların önce burunlarda başlattığı, masaya oturunca da mideye bayram ettirdiği nefis lezzetler, kapıyı açar açmaz içinizi ısıtan sıradanlıktan uzak bir şekilde restore edilmiş, duvarından döşemesine varana kadar emek dolu sıcacık bir restaurant işletmek için, en ideal zaman.

Haydi sizde online restaurant lideri olup, yemek yemenin sanata dönüştüğünü ispatlayın.

Hem miniklere hem de yetişkinlere göre uygun olan bu uygulamayı sitemizden inceleyin ve sizde kullanıcı grubuna dahil olun.

Benzer İçerikler

1 thought on “Restaurant Story: Earth Day – Android İçin Restorant Kurma ve İşletme Oyunu”

  1. valla kim ne derse desin ben bu oyunu çok seviyorum. Hem çok popüler olmadığı için gereksiz insanlar da yok. Mis gibi oynuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.