Retrica

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 26 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.279

Android cihazlar için popüler fotoğraf çekme uygulaması

Fotoğraf çekme yöntemleri arasındaki en popüler olanlarından biri Retrica uygulamasıyla, artık selfie çekimleriniz çok daha havalı.

65 ülkede en iyi fotoğrafçılık uygulaması seçilmiş olan, filtreleme yöntemiyle, görüntü kalitesi benzer uygulamalara oranla çok daha yüksek ve trend olan bu platformda, anı paylaşmanın keyfine varın.

Birbirinden harika fotoğraflar, videolar ve kolajlar oluşturmanıza yardımcı olan uygulamayı, kullanarak harika GIF’ler elde edebilirsiniz.

Yakaladığınız mükemmel kareleri İnstagram ya da Facebook hesaplarınızda sevdiklerinizle paylaşın ve gelecekteki anılarınıza bugünden güzel bir dokunuş yapıp, izler bırakın.

Sangwon Park tarafından üretilen fotoğrafçılıktaki gelinen en son aşamalardan birisi olan  Retrica uygulamasını kullanarak, yüzünüzdeki sizi rahatsız eden karelere veda edip, kusursuz bir cilde sahip olmayı elbet ki birçok kullanıcı ister.

Kusursuzluk hiç kuşku yoktur ki, herkesin en doğal hakkı. Bu uygulama ile, kullanıcılar akıllı cihaz ekranında mükemmel ötesi bir görünüme sahip olacaklar.

Reklam seçenekleri hakkında karar verme, Pro sürümü, filtrelenmiş ve filtrelenmemiş fotoğraflar aynı sayfada paylaşmak, konum bilgisi, logo seçme, puan verme, arama yapma gibi pek çok özelliği bir arada bulunduran uygulamayla çekin, paylaşın ve sevdiklerinizi habersiz bırakmayın.

Farklı renk tonlarıyla fotoğraflarınız çok daha güzel görünecek gözünüze. Kullanımı oldukça kolay olan uygulamayla, fotoğraf çekmeye alışınca normal kamera sizin için çok eskilerde kalacak

Sizde fotoğraf çekmeyi çok seviyorsanız, bu uygulama tam size göre. Sosyal Paylaşım sitelerinde paylaşılan video ve fotoğrafların yeni imaj editörü olan Retrica ile, tanışanlar asla  ondan  vazgeçmiyor. 65 ülke en iyisi diyorsa, vardır bir bildiği.

Retrica” İçin 3 Cevap

Retrica İçin Yorum Yap