Rio 2016 Olympic Games

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 81 M
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 49

Olimpiyat oyunlarının tümünü bir arada oynayabileceğiniz Android oyunu

Mobil spor oyunları kategorisine dahil olan ve Rio 2016 Olimpiyatları resmi mobil oyunu özelliğine sahip Rio 2016 Olympic Games uygulaması, Android için artık yayında. Olimpiyatta oynanan tüm sporlar bu harika platformda kullanıcılar ile en kolay şekilde buluşuyor.

Atıcılık, Tenis, Masa Tenisi, Okçuluk, Futbol ve Basketbol dallarındaki yeteneklerine güvenen herkesi sitemizden bu şahane uygulamayı cihazlarına indirmeye bekliyoruz.

Zorlu seviyeleri geçerek, sıkı bir mücadele verdikten sonra inanın, zafer kaçınılmaz bir son olacaktır. Final karşılaşmaları hakikatten çok heyecan verici ve çok çekişmeli oluyor. Verilen 45 saniyenin sonunda her etapta en çok golü atan taraf kazanacak ve bu kişi neden siz olmayasınız?

2016 Rio oyunlarının simule edilmiş bir versiyonu olan Rio 2016 Olympic Gamesuygulamasında, kazanan oyuncunun ülkesinin milli marşı gururla ve olimpiyat alanında okunuyor.

Gol atın, basket atın ya da ok atın hiç önemli değil, önemli olan en iyi atışı yapmak ve rakiplerini elemek. Neowız Games firmasının sunduğu Rio 2016 resmi mobil oyunu ile, olimpiyatlarda ülkenizi temsil edebiliyor olmak bir ayrıcalıktır.

İstiklal Marşını okutmak için zorlu rakiplerinizle mücadelede, asla pes etmemeli kendinize ve şansınıza inanmalısınız. Olimpiyat şampiyonluğu kulağa hiç fena gelmiyor gibi ve bunu başaran siz olabilirsiniz.

Rio 2016 Olympic Games Tanıtım Videosu

Rio 2016 Olympic Games” İçin Bir Cevap

Rio 2016 Olympic Games İçin Yorum Yap