Rockyıldızı Kızlar – RockGrubu Android Oyunu

Çılgın; deli dolu bir rock yıldızı ile birlikte büyük bir macera olan Taylor ve rock yıldızı kızlarına katılabilirsin ve onlar için çok önemli olan bu büyük konseri tüm engelleri yenerek tam zamanında vermelerine yardımcı olabilirsin! En gösterişli, mükemmel rock yıldızı kıyafetlerini giyebilirsin,  sende sahne de çalanlardan olabilirsin ve senin için en güzel rock yıldızı hareketlerini sergileyebilirsin! Oyun süresince bir dizi heyecan verici olayların ve eğlence ile dopdolu olan engellerin üstesinden gel!

Sanırım Taylor uçağına geç kaldı. Uçağı kaçırır ise her şey kötü olacak birinin ona yardım etmesi gerekecek. Ve grubunun performansını en iyi şekilde gerçekleştirebilmesi için birinin yardımına ihtiyacı var bu kişi neden sen olmayasın! Taylor’ın yolculuğu hiç beklenmeyen ve akla gelmeyecek maceralarla dolu ( kırık enstrümanların yarattığı sıkıntıdan, bavulların karışma durumuna ve çığlık atmaktan kendini alamayan hayranlara kadar her türlü zorluk var ) peki Taylor sahneye zamanında çıkabilecek mi?

Rockyıldızı Kızlar – RockGrubu Oyununun Özellikleri:

  • Gerçek rock yıldızı kızlar gibi bir sürü hayranının önünde yani sahnede çal!
  • Kendi rock yıldızı kıyafetinin tasarımını yine kendin yap! Kıyafetlerini mücevher, altın, süsler ve daha fazlası ile güzelleştir.
  • Güzel bir imza sahibi ol ve hayranların için resimler, posterler imzala!
  • Gösterişli bir gitar tasarla ve gerçek bir rock yıldızı nasıl ortalığı canlandırıyor ise sende onlar gibi ortalığı salla!
  • Grubun için yapabilecek bir adım daha var bu ise muhteşem bir set oluşturmak ve onlar için sahneyi süslemek!
  • EEEK! Kırık ve bozulmuş müzik enstrümanlarınız var onları onar ve akort et!
  • Hayalin kendi posterini yeni baştan yapmak mı? O zaman kendi rock grubu posterlerini yap ve insanları gelecekte olacak konser planları hakkında bilgilendir!

“Tüm Seviyeler Paketini “  içeren uygulamaları edinebilirsen daha çok eğlenebilirsin bu uygulama da bu paket senin tüm bu oyunun tadını çıkarmanı sağlamayı hedefliyor! Bir sonraki oyuna geçmek istiyorsan bu oyunu tamamla ve daha sonraki oyuna geçebilmek için sabır ile bekle. Sonraki oyunlara geçebilmek için yapman gereken tek şey seviye tamamlamak.

 

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.