Rolling Sky

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 39 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 162

Kırmızı bir topu dengede tutacağınız beceri ve denge oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Kırmızı kocaman bir top, boşlukta kurulu bir şekilde, dizayn edilmiş bir yolda ilerlemek ve engelleri atlamak zorunda! Yolda karşına çıkan kırmızı elmaslara dokun +1 yüzdelik oranını yükselt ve yolunda doğruca ilerlemek ve boşluktan aşağı düşmemek hiçte kolay değil bu oyunda!

Yolunda ilerlerken bir anda yol uçup gidiyor, birden bire yoluna engeller çıkabiliyor ve tüm bunlara hazırlıklı ol! Doğru zamanda doğru yerde olman için, tüm refleksini sonuna kadar kullanman gerebilir, aman tedarikli ol! Yoksa kendini bir anda platform üzerinde göremeyebilirsin. Müzik eşliğinde daha enerjik ve eğlenceli olarak oyun oynansın diye tasarlanmış uygulamada, bir anda ışıklarda ton değiştirebiliyor.

Yol aldıkça engeller değişiyor, çok daha zorlaşıyor. Balyoz gibi ezmeye çalışan ya da ışınlarıyla vurmaya çalışan, topun daha fazla ilerlemesine mani olmak isteyen direkten, ağaçlara kadar tüm zorluklarla baş etmek zorundasın. Rolling Sky ile, bazen ortam yemyeşil bazen de, kıpkırmızı olacak! Kullanıcının anlık reflekslerinin çok iyi olması, el ve göz koordinasyonunun oldukça kuvvetli olması gereken bir oyun..

Atmayın, zıplayın, bir sağa, bir sola hareket ederek hedefe ulaştırılması gereken kocaman bir top var! Düşmeden bu kırmızı göz alıcı topu, yolundaki bütün engellere rağmen, sonuna kadar götürürüm diyorsan Rolling Sky oyunu, tam da sana göre!

Masa oyunları kategorisinin eğlenceli oyunlarından biriyle, boş zamanınızı en güzel şekilde değerlendirerek, el kaslarınızı hızlandırabilirsiniz. Hızlı ve becerikli olanın kazanacağı bir platforma göre, dizayn edilmiş Rolling Sky ile, oynamaya doyamayacaksınız. Oyunun ayarlar bölümünü tıklayarak, dilerseniz müziği ve oyunun sesini kısabilir, sessizliği seviyorsanız, sessizlikte çok daha rahat motive olabilirsiniz.

İllaki kırmızı top ile ilerlemek zorunda değilsiniz. Oyuna başlamadan evvel ayarlardan, oyuna hangi top ve hangi platform üzerinde ilerlemek istediğinizi seçebilirsiniz. Üst üste tüm canlarınızı harcarsanız, oyuna tekrar dönebilmek için, kısa reklam tanıtımlarını izlemeniz ya da satın alarak devam etmeniz gerekmektedir. Kırmızı top ile başlangıç yapmak çok daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Diğer renklerdeki topların platformları çok daha zor olduğundan, oyunun taktiğini çözene  ve eliniz hız ve istikamete alıştırana kadar kırmızı topu oynamaya devam edin. Topa olan hakimiyetinizi ve konsantrasyon modunuzu kaybettiğiniz an, oyun sizin için biter! 

Rolling Sky oynarken gözünüzü asla yoldan ayırmayın! Zorlu tüm etapları tamamlayıp, kazanan siz olun!

Rolling Sky İçin Yorum Yap