Samsung Galaxy S7 Tasarım Görüntüleri Çıktı

Samsung Galaxy tutkunlarının merakla beklediği Galaxy S7 modelinin yüksek çözünürlüklü ve net görüntüleri piyasaya çıktı. Tasarımı ve detayları hakkında daha iyi fikir edinebileceğiniz bu resimleri aşağıda sizler için sunuyoruz.

Mart ayı başlarında satışa sunulacağı bilinen Samsung Galaxy S7 modelinin tasarımı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibiyiz.

Galaxy S7 gücünü Snapdragon 820 veya Exynos 8890 yonga setinden alacak. Burada Snapdragondan beklenen Samsung Galaxy serisinin en zayıf yönü ısınma sorununu ortadan kaldıracak. Samsung Galaxy S7’de 4 GB RAM (Random Access Memory) ve 32 GB (Gigabyte) dahili depolama hafızası bulunacağı belirtildi.

Ekran çözünürlüğü 2k olacak olan telefonun parmak izi sensörü ve iris tarayıcı gibi özellikleri de mevcut olacak ve ayrıca son gelen haberlere göre Galaxy S7 su geçirmez özelliğe sahip olacak.

Tasarım yapısı olarak diğer “S” serilerinden çok farklı olacağını düşünmediğimiz Galaxy S7 hakkında daha iyi fikir sahibi olabileceğiniz resimleri inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Tasarım Görüntüleri Çıktı İçin Yorum Yap