Score! Hero – Android İçin Futbol Oyunu

Kalitesini yine konuşturan, oyunun yaratıcısı First Touch Games, Score! Hero ile yepyeni bir futbol oyunu geliştirdi ve futbol oyunu severlerin beğenisine sundu.

Türkçe dil seçeneği bulunan, futbol tutkunlarının yeni bağımlılığı olmaya aday bir oyun. Android işletim sistemi ile çalışan cihazlarınıza oyunu yükledikten sonra, ekranda görünen futbolculardan birini seçiyorsunuz. Ardından deneme sürecinde, oyun kontrolü hakkında bilgilendirme yapılıyor ve lig takımlarından gelen teklifler değerlendirilip, en uygun olanlarının arasından bir tercih yapılıyor.

Seçtikleri takımın formasının arkasına, isimlerini yazdırabiliyorlar. Tüm bu hazırlıklardan sonra maçlar başlıyor.
Sürükleme yaparak şut veya pas atarak, pozisyonları doğru değerlendirirseniz, aksesuar sahibi olabilir ve forma numaranızı değiştirebilirsiniz.

Fakat üst üste yapacağınız her hatalı pas veya şut size hem güç kaybettirir, hemde canlarınızı tüketir. Cihazınızın ekranının sol üstünde bulunan canlarınızı takip etmeyi unutmayın! 

Eğer bütün canlarınız biter ise, ya sabredip, bekleyecek veya uygulama içi satın almayı kullanacaksınız. Ya da başta paraya kıyıp, hatanızı telafi etmek için, pozisyonu tekrar edeceksiniz! Karar sizin.

Benim futbol bilgim ve yeteneğim konusunda kimse benimle yarışamaz. Ben en iyiyim, sahaya iner, futbolumu oynar, tozu dumana katarım, ligdeki tüm rakip kalecilerin kabusu olurum diyorsanız, sizi sahaya bekliyoruz.

Yeşil sahalara ayrı bir renk katmak, geliştirdiğiniz taktiklerle karşı takıma fark atıp, en iyi futbol kulüplerinde şansınızı aramak için, işte size fırsat;
Score! Hero ile at golünü, yaz efsaneni yeşil çimenlere!

Score! Hero Kurulum ve Oyananışı

Score! Hero oyununu indirip kurduktan sonra basit bir iki ayar ile oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda direk olarak pozisyonlara giriyor ve gol atmaya çalışıyorsunuz. Farklı taktik ve stratejiler deneyerek kaleye yaklaşıp şutunuzu çekiyorsunuz. Çizdiğiniz doğrultuda kaleye doğru ilerleyip golleri atabilirsiniz. Gollerden sonraki gol sevinçleri, tekrar oynatma, sizi gaza getiren gazete manşetleri ve sunumlar oyunda eğlenceyi tavan yaptırıyor.

Ancak oyunu dikkatli oynayıp enerjinizi idareli kullanmalısınız. Yoksa kısa sürede enerjiniz biter ve yeniden doldurmak için ücret ödemeniz, reklam izlemeniz yada 11 dakika beklemeniz gerekmektedir.

Çok eğlenceli ve zevkli olan bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunun ekran görüntülerine ve kurulum görüntülerine galeriden ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun oynanış videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.