Seç Birini

Marul Creative tarafından sunulan ücretsiz Android uygulaması olan Seç Birini ile, eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. İki durum karşısında sizin seçim yaparak, soruları yanıtlamanızı isteyen bu oyun yeni bağımlılığınız olmaya güçlü bir aday gibi görünüyor.

1000’den fazla sorunun bulunduğu platformla, diğer insanlarla ne kadar ortak yanınız var anlamanıza yardımcı olan uygulama, aslında sizi size anlatıyor. Hem uygulama ekibi hem de kullanıcı işbirliğinin sonucunda ortaya çıkan bu eğlenceli oyun, gerçek zamanlı özelliğiyle anında ve güvenilir sonuçlar vermektedir.

Android cep telefonları ve tabletler için tasarlanmış bilgi oyunuyla, kullanıcılarda hazırladıkları soruları göndererek, diğer insanlarında durumlar karşısındaki tercihlerini öğrenme şansını yakalıyorlar.

Sonuçlar soruya yanıt verdiğiniz an hemen yüzdeler ve oy sayısı olarak, ekrana geliyor. Çoğunluk mu? yoksa azınlık mı? sizinle aynı fikirde anında öğrenebiliyorsunuz. Bazı sorular sizi çok düşündürürken bazılarıda gülümsemenize neden olacak şekilde hazırlanmıştır. Hangisini tercih ederdin? cevapla ve gör mantığına dayalı ve çok keyifli bir oyun.

seç birini android oyun ekran görüntüsü

Seç Birini Özellikleri

  • Uygun olmayan soruları raporlama
  • Sizin seçtiğiniz soruları yanıtlama
  • Gerçek zamanlı sonuç
  • İki tercih arasında seçim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.