Şeffaf Ekran

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 50

Şeffaf canlı duvar kağıdı ekleyebileceğiniz Android uygulaması

SmartDroid Tech firması tarafından sunulan eğlence kategorisine dahil olan uygulama Şeffaf Ekran ile, arka planınız canlı olarak bulunduğunuz ortam olacak ve siz hareket etseniz mekan değiştirseniz bile, arka planınız hemen bulunduğunuz yeri canlı olarak ekranınıza yansıtacaktır.

Cep telefonunuzu dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlayan bu uygulama sayesinde, sıradışı arka planı ile hayatınıza bir renk gelsin. Sıkılmanıza asla fırsat vermeyen bu uygulama ile, ekranınız her an farklı görünecek.

Tüm ekran şeffaf olsun ve hep yeni bir görselle cihazınızı kullanmak isterseniz bu uygulamayla, mutlaka tanışın. Yolda veya iş yerinizde cep telefonunuzu şeffaf kullanmanıza imkan tanıyan Şeffaf Ekran uygulaması, alışılmışın dışında bir tasarıma sahip.

Android telefonlarınızın ekranlarına şeffaf duvar kağıtları ekleyebilirsiniz.

Canlı duvar kağıdı uygulamak için ideal olan bu uygulamayı cihazınıza indirmek için, sitemizi ziyaret edin. Şaşırtıcı bir uygulamayla mükemmel bir ekrana kavuşabilirsiniz. Rutin ve alışılmış görüntüler yani, hareket eden resimler ya da sevdiğiniz fotoğraflarınızın dışında, şeffaf bir ekranla işlemlerinizi gerçekleştirip, telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Canlı görüntü akıllı cihazınızın ekranında olsun istiyorsanız, bu harika uygulamayı hemen yükleyin ve bulunduğunuz ortamı ekrana taşıyın. Ücretsiz bu uygulamayla yanınızdaki arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Şimdi ekranlar çok daha canlı.

Şeffaf Ekran” İçin 2 Cevap

  1. İndirdim ve hala arada şaşkınlığım tutuyor. İlk kez gördüğümde çok şaşırmıştım alismam için daha zamanım var sanırım. Canım sıkıldıkcada ona bakarken vakit geçiyor

Şeffaf Ekran İçin Yorum Yap