Selfied For Messenger indir – Android Selfie Çekme Uygulaması

Sosyal paylaşım sitesi liderleri arasındaki Facebook tarafından sunulmakta olan ve mesajlaşma uygulamaları denilince ilk akla gelen isimler listesinde, bulunan Messenger için tasarlanmış Selfied For Messenger uygulamasıyla, kendinizi ifade ederken hiç zorlanmayacaksınız.

Android işletim sistemli akıllı cep telefonları için ideal bir selfie çekme uygulamasıdır.

İçinizdekileri dışa vurmak ya da tam tersine yapıp, görünmek istediğiniz ruh halinizi arkadaşlarınıza anlatmak için, yapılan bu keyifli çekimler çok popüler olmaya aday bir selfie uygulamasıdır. Sosyal paylaşım uygulaması aracılığı ile yazıştığınız arkadaşlarınıza, şuan nasıl olduğunuzu anlatmanın farklı yollarından biri olan uygulama ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Duygularınızı resimlerle dile getirmenin yöntemleri arasında yer alan selfie çekimi ile, hislerinize tercüman bulun. İngilizce dil desteği ve 2.1 MB boyuta sahip uygulama Selfied For Messenger ile, özçekim yapmak çok eğlenceli. Fotoğraflarınıza adeta emoji özelliği katan sohbet platformunda, alışılmış emojilere veda edip yeni yöntemi hemen kullanın.

Selfie çekimleri daha hızlı daha kolay

Selfies for messenger android uygulama ekran resmi
Selfied for Messenger Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

Sıradan emoji karakterleri yerine yeni tasarlanmış ve sizden bir şeyler katan fotoğraflarınızla, zamanınızın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Messenger’a sahip olan tüm özellikleri taşıyan özçekim uygulaması, kullanıcılar için çok kullanışlı bir seçenek. Hemen sitemizden bu şahane selfie uygulamasını indirin ve emoji karakterlerinizle fark yaratın. Çok popüler çekim özelliği ile elde ettiğiniz görüntüyle,dostlarınızı şaşırtın. Şimdi çekim için acele edin ve Selfied for Messenger uygulamasını indirin.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.