Selfied for Messenger

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 48

Android cihazlarda selfie çekmek için kullanabileceğiniz uygulama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...
  • Birçok Türk kullanıcıdan 1 yıldız almış.
  • Zaten Messenger ile selfie çekilebiliyor.

Sosyal paylaşım sitesi liderleri arasındaki Facebook tarafından sunulmakta olan ve mesajlaşma uygulamaları denilince ilk akla gelen isimler listesinde, bulunan Messenger için tasarlanmış Selfied For Messenger uygulamasıyla, kendinizi ifade ederken hiç zorlanmayacaksınız.

Android işletim sistemli akıllı cep telefonları için ideal bir selfie çekme uygulamasıdır.

İçinizdekileri dışa vurmak ya da tam tersine yapıp, görünmek istediğiniz ruh halinizi arkadaşlarınıza anlatmak için, yapılan bu keyifli çekimler çok popüler olmaya aday bir selfie uygulamasıdır. Sosyal paylaşım uygulaması aracılığı ile yazıştığınız arkadaşlarınıza, şuan nasıl olduğunuzu anlatmanın farklı yollarından biri olan uygulama ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Duygularınızı resimlerle dile getirmenin yöntemleri arasında yer alan selfie çekimi ile, hislerinize tercüman bulun. İngilizce dil desteği ve 2.1 MB boyuta sahip uygulama Selfied For Messenger ile, özçekim yapmak çok eğlenceli. Fotoğraflarınıza adeta emoji özelliği katan sohbet platformunda, alışılmış emojilere veda edip yeni yöntemi hemen kullanın.

Selfie çekimleri daha hızlı daha kolay

Selfies for messenger android uygulama ekran resmi

Selfied for Messenger Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

Sıradan emoji karakterleri yerine yeni tasarlanmış ve sizden bir şeyler katan fotoğraflarınızla, zamanınızın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Messenger’a sahip olan tüm özellikleri taşıyan özçekim uygulaması, kullanıcılar için çok kullanışlı bir seçenek. Hemen sitemizden bu şahane selfie uygulamasını indirin ve emoji karakterlerinizle fark yaratın. Çok popüler çekim özelliği ile elde ettiğiniz görüntüyle,dostlarınızı şaşırtın. Şimdi çekim için acele edin ve Selfied for Messenger uygulamasını indirin.

Bugüne kadar 1 milyondan fazla indirilen Selfied for Messenger küçük boyutu ile kısa sürede yükleniyor. 10 bin kişiden aldığı yıldızların ortalaması 4.1 yıldız.

Selfied for Messenger İçin Yorum Yap