Shadow Fight 2

Vektörün yaratıcılarından, klasik dövüş oyunlarına farklı bir boyut kazandırıp, dokunmatik ekranlara özel, tamamen ön sezgilerinizi kontrol etmek üzerine kurulu, Shadow Fight oyununun ikincisi olan, Shadow Fight 2 ile rakiplerinize hüsran yaşatmak sizin yeteneğinize kalmış.

Facebook dövüş oyunlarının zirvedeki isimlerinden, 40 milyon kullanıcı sayısıyla, RPG öğelerine sahip, Shadow Fight 2 eşsiz zırhlar, silahlar ve dövüş tekniklerine dayalı, düşmanlarla savaşacağınız bir oyundur.

Şeytani güçlerin geçmesine engellemek adına, kapıyı kapatma mücadelesinde, düşmanlarınıza asla fırsat vermeden, oynamanız gereken Nekki GmbH tarafından üretilen, birbirinden farklı 6 dünyayı keşfedip, gerçeğe çok yakın dövüş üzerine animasyonlar ile bambaşka bir oyun tecrübesiyle tanışabilirsiniz. Android cihazlarla oynanan, enteresan grafiklerle hareketlendirilmiş, etkileyici bir dövüş oyunu.

Shadow Fight 2 Dövüş OyunuMaksimum 5 yıldız verilen Google Play Store uygulamasında 4.6 sonucuyla rakiplerine bariz bir fark atan, dövüş oyunu severlerin, orta derece de şiddet içeren, yumruk ve tekmelere karşı dayanma, savunma ve hamle yapma konusunda atik davranan taraf olma özelliklerine sahip olduklarına inandıkları, sanal dövüş alanıdır.

Ücretsiz sahip olabileceğiniz, karakterlerinizi güçlendirip, silahlandırmak adına, gölgelerin savaşına hazır olun!

Garip şeytani güçlerin gölgesinde, adeta bir savunma oyuncusu gibi mücadele edip, geçit vermeyerek sonuca gidebilme hırsınız ve isteğiniz sizi adım adım zafere götürecek, en doğru yol ve yöntemdir.

 

Etiketler

Benzer İçerikler

1 thought on “Shadow Fight 2”

  1. Dövüş oyunları sevenler için harika bir oyun.ben severek oynuyorum ve herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.