Shadow Fight 2 Dövüş Oyunu

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 89 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 379

Dövüş oyunu sevenler için tutku haline gelebilecek zevkli android oyunu Shadow Fight 2 indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Vektörün yaratıcılarından, klasik dövüş oyunlarına farklı bir boyut kazandırıp, dokunmatik ekranlara özel, tamamen ön sezgilerinizi kontrol etmek üzerine kurulu, Shadow Fight oyununun ikincisi olan, Shadow Fight 2 ile rakiplerinize hüsran yaşatmak sizin yeteneğinize kalmış.

Facebook dövüş oyunlarının zirvedeki isimlerinden, 40 milyon kullanıcı sayısıyla, RPG öğelerine sahip, Shadow Fight 2 eşsiz zırhlar, silahlar ve dövüş tekniklerine dayalı, düşmanlarla savaşacağınız bir oyundur.

Şeytani güçlerin geçmesine engellemek adına, kapıyı kapatma mücadelesinde, düşmanlarınıza asla fırsat vermeden, oynamanız gereken Nekki GmbH tarafından üretilen, birbirinden farklı 6 dünyayı keşfedip, gerçeğe çok yakın dövüş üzerine animasyonlar ile bambaşka bir oyun tecrübesiyle tanışabilirsiniz. Android cihazlarla oynanan, enteresan grafiklerle hareketlendirilmiş, etkileyici bir dövüş oyunu.

Shadow Fight 2 Dövüş OyunuMaksimum 5 yıldız verilen Google Play Store uygulamasında 4.6 sonucuyla rakiplerine bariz bir fark atan, dövüş oyunu severlerin, orta derece de şiddet içeren, yumruk ve tekmelere karşı dayanma, savunma ve hamle yapma konusunda atik davranan taraf olma özelliklerine sahip olduklarına inandıkları, sanal dövüş alanıdır.

Ücretsiz sahip olabileceğiniz, karakterlerinizi güçlendirip, silahlandırmak adına, gölgelerin savaşına hazır olun!

Garip şeytani güçlerin gölgesinde, adeta bir savunma oyuncusu gibi mücadele edip, geçit vermeyerek sonuca gidebilme hırsınız ve isteğiniz sizi adım adım zafere götürecek, en doğru yol ve yöntemdir.

 

Shadow Fight 2 Dövüş Oyunu” İçin Bir Cevap

Shadow Fight 2 Dövüş Oyunu İçin Yorum Yap