Shazam

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza Göre Değişir
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 83

Android cihazlar için müzik bulma uygulaması.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Shazam uygulaması android cihazlarda dinlediğiniz yada duyduğunuz bir müziğin ismini bulmaya yarayan güzel bir uygulamadır.

Teknolojik gelişmelerin en çok kullanımını kolaylaştırdığı ve paylaşım konusunda gelişme gösteren, herkesin zevkine ve beğenisine göre, değişkenlik gösteren tarzı ve hem eğlendirip hemde sakinleşmeyi sağlayan MÜZİK! Birçok insan günün belli bir saatini müziğe ayırıyor. Müzik şuan gelinen son noktada dizlerle bile hayatımızda, artık dizilerle özdeşleşmiş şarkılar var, sözlerinde diziye ait sahneleri anlatan, adeta özetleyen.

Söz konusu müzik oluncada Google Play Store uygulaması ile ücretsiz elde edebileceğiniz harika bir müzik programı Shazam indir, dünyaca ünlü bu program ile, şarkı sözlerine ulaşmak ve sevdiğin sanatçıların müziklerini keşfetmek, aylık 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen uygulama ile tanışmak için, daha ne bekliyorsunuz? Acele edin!

Popüler listesiyle devamlı güncel takip imkânı, YouTube video klipleri, tavsiye edilen şarkılar, beğendiklerini shazamla ve Facebook ile arkadaşlarınında shazamladıklarını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca sadece arkadaşlarınızın değil, sevdiğiniz dünyaca ünlü sanatçılarında shazamladıklarını görebilirsiniz.

Beğendiğiniz sanatçıların son albüm ve klipleri ile ilgili haber alabileceğiniz, bu harika uygulamayla sevdiklerinle sosyal paylaşım hesaplarınız üzerinden de paylaşım yapabilirsiniz.

Shazam kamera logosunu gördüğünüz her yerde bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Sizde bu sınırsız eğlenceden payınıza düşeni almak için Shazam kurulumunu yapın kafi.

Shazam İçin Yorum Yap