SimCity BuildIt

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 94 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 169

Android İçin Şehir Kurma Simülasyon Oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

SimCity BuidIt, Electronic Arts(EA) tarafından 1989 yılında strateji-simülasyon oyunu olarak yapılmıştır. Bu oyun bilgisayarınızda kendi dünyanızı hatta kendi hayatınızı kurmayı ve bunu yönetebilmenizi sağlar. Oyun içerisinde arkadaşlar edinebilir, arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabilir ve etkinler yapabilirsiniz.

SimCity’nin son oyunu 2013 yılında çıkmıştır ve bunun ardından mobil platformların devrimiyle birlikte oyun mobil platformlara uyarlanarak SimCity BuidIt adıyla sunulmuştur.

SimCity BuildIt versiyonu ile kendi şehrinizi kurabilir ve bu şehri yönetebilirsiniz. Şehrinizi kurduktan sonra şehrinizi büyütmeniz ve vatandaşlarınızın refah seviyesini de arttırmanız gerekmektedir.

Hayalinizde ki Şehri Sim City İle İnşa Edin

Sim City BuildIt size yep yeni bir mobil simülasyon dünyasını aralar. Burada hayalinizde ki şehri binlerce çeşit yapıyla kurabilir, bunları geliştirebilir ve yönetebilirsiniz. En gerçekçi şehir simülasyonu fırsatını sunmak için, oyun içerisinde sizden stratejik şehir gelişimi beklenmektedir. Şehrinizi ister çevrim için ister çevrimdışı yönetebilir, şehir planınıza yakınlaştırabilir ve 360 dereceye kadar varan açılarla farklı boyutlardan şehrinizi görebilirsiniz.

Vatandaşlarınızın Refah Seviyesini Yüksek Tutun

İnşa etmiş olduğunuz şehir içerisinde vatandaşlarınızın kaynaklara ihtiyacı olacaktır. Bu kaynakları üretmek içinde şehrinizin sanayileşmesi gerekmektedir. Aşırı sanayileşme sonucu vatandaşlarınız rahatsız olabilir. Bu yüzden şehrinizi size verilen kaynaklarla en stratejik şekilde planlamanız gerekmektedir. Böylelikle vatandaşlarınızın refah seviyesini yüksek tutabilir ve şehrinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Vatandaşlarınızın refah seviyesi yükseldikçe, şehriniz de gelişecek ve böylelikle şehriniz adeta bir megakent olacaktır.

SimCity BuildIt” İçin 3 Cevap

SimCity BuildIt İçin Yorum Yap