SimCity BuildIt – Android Şehir Kurma ve Yönetme Oyunu

SimCity BuidIt, Electronic Arts(EA) tarafından 1989 yılında strateji-simülasyon oyunu olarak yapılmıştır. Bu oyun bilgisayarınızda kendi dünyanızı hatta kendi hayatınızı kurmayı ve bunu yönetebilmenizi sağlar. Oyun içerisinde arkadaşlar edinebilir, arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabilir ve etkinler yapabilirsiniz.

SimCity’nin son oyunu 2013 yılında çıkmıştır ve bunun ardından mobil platformların devrimiyle birlikte oyun mobil platformlara uyarlanarak SimCity BuidIt adıyla sunulmuştur.

SimCity BuildIt versiyonu ile kendi şehrinizi kurabilir ve bu şehri yönetebilirsiniz. Şehrinizi kurduktan sonra şehrinizi büyütmeniz ve vatandaşlarınızın refah seviyesini de arttırmanız gerekmektedir.

Hayalinizde ki Şehri Sim City İle İnşa Edin

Sim City BuildIt size yep yeni bir mobil simülasyon dünyasını aralar. Burada hayalinizde ki şehri binlerce çeşit yapıyla kurabilir, bunları geliştirebilir ve yönetebilirsiniz. En gerçekçi şehir simülasyonu fırsatını sunmak için, oyun içerisinde sizden stratejik şehir gelişimi beklenmektedir. Şehrinizi ister çevrim için ister çevrimdışı yönetebilir, şehir planınıza yakınlaştırabilir ve 360 dereceye kadar varan açılarla farklı boyutlardan şehrinizi görebilirsiniz.

Vatandaşlarınızın Refah Seviyesini Yüksek Tutun

İnşa etmiş olduğunuz şehir içerisinde vatandaşlarınızın kaynaklara ihtiyacı olacaktır. Bu kaynakları üretmek içinde şehrinizin sanayileşmesi gerekmektedir. Aşırı sanayileşme sonucu vatandaşlarınız rahatsız olabilir. Bu yüzden şehrinizi size verilen kaynaklarla en stratejik şekilde planlamanız gerekmektedir. Böylelikle vatandaşlarınızın refah seviyesini yüksek tutabilir ve şehrinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Vatandaşlarınızın refah seviyesi yükseldikçe, şehriniz de gelişecek ve böylelikle şehriniz adeta bir megakent olacaktır.

Benzer İçerikler

3 thoughts on “SimCity BuildIt – Android Şehir Kurma ve Yönetme Oyunu”

  1. Şehir kurma oyunlarına bayiliyorum hayalleri canlandırma gibi geliyor bana.kendi kentimi inşa etmek keşke gerçek hayatta da mümkün olsa

  2. Kendi sehrinizi inşa etmek çok zevkli oyunun zor yanlarida var elbet ama yinede hayallere dokunabilmek sanalda olsa iyi geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.