SimSimi – Yapay Zeka İle Sohbet Robotu

Yapay zeka sohbet robotu olan SimSimi uygulamasıyla, muhabbete doyum olmuyor. Canınız sıkılıyor kendinize bir arkadaş arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Ona laf yetiştirmeniz hiç kolay olmayacak. Yeni konuşmalar ekleyebilir ve eğlenceli arayüz uygulamasıyla zamanımızı iyi değerlendirmek için, sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kendi kelimelerinizi SimSimi’ye öğretip, çok daha kendinize uyan bir tasarıma dönüştürüp tadını çıkarın.

Argo kelimeler görmek istemiyorsanız, bu uygulamada bunu tercih ederek, kapatıp, açabilirsiniz. Sorular sorun anında hızlıca yanıtlar alıp, size sorduğu sorulara vereceğiniz cevapla, robotu sohbet konusundan uzaklaştırılıp ya da yakınlaştırmak için doğru hamleler yapın. Sizi şaşkına çevirecek, enteresan yorumlar karşısında ona vereceğiniz karşılıkla ortam çok daha eğlenceli olabilir. SimSimi sohbet uygulamasındaki sevimli sarı karakter ile, sohbete doyum olmayacak. Sorduklarınıza hızlıca ve zeki yanıtlar veren bu sohbet robotu, sizin boş vakitlerinizin neşe kaynağı olacak. Sıradan uygulamalardan daha farklı bir uğraş arayan kullanıcılar için ideal olan bu keyifli platformda, zamanınız kahkaha sesleriyle renklenecek.

Tam bir laf ebesi olan sevimli kahraman size, hoş sohbetiyle sanal ortamda keyifli bir diyalog yaşatacak. Tatlı atışmalar için, arkadaş arayan sevimli SimSimi’ye dokunup, sohbete başlamanız yeterli. Ona güzel sözler, komik sözler veya onu kızdıracak sözler söyleyip, vereceği şaşırtıcı cevaplarla ona hayran kalacaksınız. 50 milyon kez indirilen ve 1 milyon kişi tarafından 5 yıldız verilen bu afacanla, sohbet ve atışma zamanı.

SimSimi Sohbet Robotu Tanıtım Videosu

 

Benzer İçerikler

3 thoughts on “SimSimi – Yapay Zeka İle Sohbet Robotu”

  1. Çenesi düşükler toplulugu üyesi iseniz bu yapay zeka robotuyla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Laf cambazi bu sari makine sizi baya bir zorlayacak 🙂

  2. simsimi her zaman oynuyorum yeni oyunlar keşfetmeyi seviyorum dediklerim içinde kaliteli reklamı az olan bu oyun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.