Slither.io – Android İçin Online Yılan Oyunu

Dünyayı fethetme hevesinde olanlar için küçük bir top aracılığıyla bu fırsat sunulur bu oyunda. Bağımlılık yaratan bu güzel oyun Agar.io’ nun yapımcısı olan Thorntree Studios tarafından yapıldı. Yeni olan bu slither.io oyunu oyun severlere sunulmuştur. 25 Mart 2016 dan dan beri oyun severlerin karşısında olan bu oyun ABD’de hem genel uygulamalarda hem de oyun kendi kategorisinde en çok indirilen uygulama olur iken Türkiye’de ise en çok indirilen oyun uygulamaları arasında 3. oyun oldu bile. Agar.io oyunun da ki topların yerini bu oyun da yılanlar almış durumdadır. Peki bu güzel oyun Slither.io nasıl oynanır?

Slither.io Nasıl Oynanır?

Slither.io oyunu web, İOS ve Android üzerinden oynanabiliyor. Kullanıcı adının gerekli tutulduğu bu oyunda ismi belirleyerek başlanılan bu oyun aslında bize hiç yabancı değildir. Telefonlarımızda ki eski yılan oyunlarına çok benziyor bu oyun. Önceki oyununda olduğu gibi bu oyuna da Top 10 listesi yapmıştır oyun sahibi. Top 10 listelerine girmek bu oyundaki amaçlarınızdan biridir. Oyundaki genel sıralamanızı merak ediyor iseniz eğer ekranın sağ üst köşesinde bulunan Leaderboard bölümünden kontrol edebilirsiniz. Oyunda diğer rakip olan yılanların önünü kesip; çıkanları patlatarak ve kalıntıları ( artıkları ) yiyerek büyüye bilirsiniz. Bu oyun basit ama meşakkatli yapısı ile kısa sürede bağımlılık yapıyor kullanıcı da. Oyun da  büyük bir yılan ile karşılaştığınızda ise korkup, kaçmanıza lüzum yok. Sebebi ise; eğer o yılanın önüne çıkıp, yolunu kesebilirseniz, siz onu yemiş oluyorsunuz. Bu durumda siz kazanıyorsunuz.

Son olarak Slither.io’da yılanınızı kişiselleştirmek  kendinize özgü bir karakter haline getirmek de mümkün. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit bir işlem sonuçlarınızı Facebook veya Twitter üzerinden profilleriniz de paylaşmak. Oynadığınız oyun sonucunda ulaştığınız yılan boyu uzunluğunu, sosyal medyadan paylaşırsanız iseniz  Slither.io “Slither Skin” adı verilen kendinize  özel  yılan derisi alternatifleri de oluşuyor.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.