Snapchat – Android Cihazlardan Anlık Resim ve Video Paylaşma

Teknolojinin son trendlerinden biri olan, mesajlaşmaya yeni bir tarz katan, SnapChat uygulamasını hesap açarak kullanabilir ve resimli mesajlar gönderebilirsiniz.

Siz yollayın, limit yok, nasıl olsa uçup gidecek! Kullanmaya ilk başladığınızda kamera ile karşılaşacaksınız. İster fotoğraf çekin, isterseniz de video bu tamamen size kalmış! Çektiğiniz fotoğraflara metin ekleyebilir ve bunu cep telefonunuzun rehberinde kayıtlı, SnapChat kullanan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Eğer görüntüyü paylaşmayı istediğiniz arkadaşınız, SnapChat uygulaması kullanmıyorsa, ona hemen bir davetiye gönderip, bu harika uygulamadan mahrum kalmasına engel olabilirsiniz. 1 ile 10 saniye arasında değişen sürece karar verip, iletiyi alacak arkadaşının görüntü süresini, zamanını belirlemek senin elinde!

Dilersen ona yollayacağın resme, sağ üst kısımda yer alan, kaleme dokunarak yaptığın çizimleri de ekleyebilirsin. Mesajlaşmayı eğlenceye dönüştüren bu uygulama ile, sevdiklerinizle bambaşka bir iletişime hazır olun.

Snap gönderirken, aşağıda ortada yer alan simgeye dokunarak snap’i stor olarak gönderebilir ve sevdiklerinizle 1 günlük süreç zarfında paylaştığın, snap imkânı yakalayabilirsiniz. Fotoğraf çektiğiniz butona basılı tutar vaziyette, video gönderebilirsinz. Bedelsiz bir şekilde hiç bir ödeme yapmadan sahip olabileceğiniz SnapChat ile sınırsızca görüntü eşliğinde mesajlaşıp, ses kaydı yollayabilirsiniz.

Anlık mesajlaşma uygulaması, özelliğine sahip SnapChat, Android İşletim Sisteminin uyum sağladığı tüm telefonlarda, iz bırakmayan bir teknolojiye sahip.

Maksimum 10 saniyelik küçücük bir görüntü ile tüm hayatınızı etkileyecek sonuçlar elde edileceğini unutmamakta, büyük yarar var.

Benzer İçerikler

1 thought on “Snapchat – Android Cihazlardan Anlık Resim ve Video Paylaşma”

  1. Bu uygulamaya bayiliyorum canim sıkıldıkça video çekip arkadaslarima yolluyorum. Siradan mesajlar yerine bu tarz komik görüntülerle mesajlasmak çok daha keyif verici

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.