Snapchat’in Rakipleri İle Savaşı Devam Ediyor

Snapchat geçtiğimiz günlerde gençler için tasarladığı gözlüğünü piyasaya sundu. Ayrıca şirketin adında da değişikliğe giden Snapchat hedefinde gençlere özgü ürünler sunmak istediğini yöneticileri aracılığıyla duyurdu.

Snapchat’ın gençler tarafından tercih edilen en önemli Sosyal Ağ uygulamalarından biri olduğunu biliyoruz. Facebook aç gözlülüğü ile kendi platformlarının daha aktif olması için Instagram’da, Snapchat’in tıpatıp aynısı olan bir özelliği yayın hayatına geçirdiğinden beri, Snapchat’in büyük bir paydada kullanıcı kaybettiğini hep beraber gördük.

snapchat android uygulama logosu

snapchat android uygulama logosu

Facebook’un, Snapchat’i bitirmek için başvurduğu bu girişimlere karşı dik duran Snapchat, eski popülerliğini kaybettiğinden korktuğundan olsa gerek veya tekrar popülerleşmek amacıyla yeni keşifler peşinde arayışlara girişiyor. Yeni piyasaya sürdüğü Spectacles isimli kameralı gözlüğüyle beraber şirketin adını da Snapchat Inc. Yerine Snap Inc. Olarak değiştirdi. Bunun devamında da yeni ürünler sunarak gençlere daha fazla hitap etmeyi amaçlıyor.

Sosyal Ağın Parlayan Yıldızı Snapchat

Bugüne kadar hazırladıkları reklamlarda Amerikan kültürünün büyük bir parçası olan gençlerin hayalindeki hayatı göstermeye çalışan, renkli ve dinamik yapısıyla gençlere hitap etmeye çalışan Snap Şirketi, sonuçları ne olursa olsun hedeflerinde her zaman gençlere öncelik sunmaya ve raporlarını ona göre hazırlamaya kararlı gözüküyorlar. Ayrıca Snap Inc. Yeni yazılımlar geliştirerek yeni uygulamalar hazırlamayı ve sunmayı hedefliyorlar. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Snapchat uygulaması güncellendi yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Snapchat - Android Cihazlardan Anlık Resim ve Video Paylaşma
Android telefon ve tabletlerden anlık olarak resim ve video paylaşma uygulaması

Snapchat’in Rakipleri İle Savaşı Devam Ediyor İçin Yorum Yap