Sniper Fury – Android İçin Aksiyon Dolu FPS Oyunu

Sniper Fury, FPS türündeki Gameloft tarafından geliştirilen mükemmel bir oyun. Türkçe dil seçeneği ile keskin nişancıların tutkunu olduğu, Havoc grafik motoru platformuna uygun olarak, kıskanılacak grafik tasarım harikası, Sniper Fury alanında zirveyi zorluyor.

Ücretsiz yükleme olanağı olan ve kullanıcı anket listesindeki, 5 puan üzerinden, 4.3 puanıyla başarısını kanıtlayan oyunda, hedefi ıskalamadan yapılan her atış, sizi bir sonraki turda çok daha güçlü kılacak.

Aksiyon tutkunlarının beğenisini kazanan, Bullet Time özelliğine sahip oyun, kendini daha önceki oyunlardaki başarısıyla ve kaliteli yapımlarla taçlandırılmış. Yaratıcısı Gameloft üç büyük platform, Windows Phone, IOS ve Android için düzenlediği, Slow Motion efektleri eşliğinde rehineleri kurtarmak, tam da savaş sever kitlenin bağımlısı olacağı bir oyun.

Harita üzerinde görevinize yön verdiğiniz oyundaki bazı karakterleri korumak için, keskin nişancılık yapacağınız oyunda gerçek kahraman sizsiniz.

Hava şartlarını kusursuz bir şekilde neredeyse birebir yansıtan, zırhlı askeri araçlar, ordu mensupları ve düşmanlarla kuşatılmış bir ortamda hayatta mücadelesi.

Rehineleri kurtarıp kahraman olabilmek uğruna, öldüren keskin bir nişancı eşliğinde bir maceraya merhaba ! diyeceğiniz Sniper Fury, indirilmek üzere Play Store mağazasında savaşçı ruhuna sahip kullanıcılarını bekliyor.

Belli bir amaç uğruna savaşmak, tutsakların esaretine son verecek kadar cesur, kendi hayatını tehlikeye atacak kadar yürekli bir nişancıya hayat vermeye davetlisiniz.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.