Sosyal Gözcü

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 4,32 M
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 490

Sosyal medya hesaplarındaki hareketleri detaylı şekilde listeleyen Android uygulaması.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 2 puan.
5 üzerinden 4,00
Loading...

Sosyal gözcü Android uygulaması ile iletişim ve haberleşmenin teknoloji ile en iyi uyumu olan sosyal paylaşım sitelerinde, açmış olduğunuz hesaplar üzerinden hem arkadaşlarınızı hem de dünyada olup bitenle ilgili haber alabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesabınız üzerinden güncelleme ile, arkadaşlarınızın şuan veya bir kaç saat evvel neler yaptığını veya nerede olduğunu öğrenebilir, hatta telefonla ulaşıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın hesaplarındaki etkileşimlerini “Social Picket” ile, takip edebilirsiniz. Abonelik hakkında gerekli olan süre 1 hafta ya da 3 aydır ve bu sürelerin sonunda abonelikler yenilenir.

Kullanıcıya bu olanağı sunan uygulamada Sosyal Gözcü ile, arkadaşlarınızın sizin paylaşımlarınızı ne kadar Jeli App firması tarafından sunulan uygulamayla, Social Picket raporları hızlıca hazırlanır.Aktif hesabınız bulunan uygulama Sosyal Gözcü ile, sosyal medya hesabınız raporlanıyor.Hesabını da olup biteni bilmenize yardımcı olan uygulama ile, arkadaşlarınızın hakkında da fikir sahibi olmanızı sağlıyor.Sizi takip etmeyen tüm arkadaşlarınızla alakalı size bilgi veren platformda, gözlemleyin ve haberdar olun. Sitemizden uygulamayı kolaylıkla Sosyal gözcü indirin ve sosyal paylaşım hesabınız gün içerisinde gözetim altında olsun.

indirkey.com sitesinde yayınlanan android uygulama sosyal gözcünün ekran görüntü resmidir.

indirkey.com sitesinde yayınlanan android uygulama sosyal gözcünün ekran görüntü resmidir.

Bilginiz doğrultusunda uygulamayı kullanıp, arkadaşlarınızı daha iyi tanımanızı sağlayan Sosyal Gözcü’yle her şey daha kolay ve daha dikkat çekici. Bu güne kadar 1 milyondan fazla indirilme sayısına ve ücretsiz Android uygulamalar kategorisinde hızla yükselen Sosyal Gözcü uygulaması hem ücretli olması hemde bazı üyelikleri habersiz yapması nedeni ile kullanıcıların birçoğu tarafından sevilmiyor.

Sosyal Gözcü” İçin Bir Cevap

  1. yavuz yılmaz

    Yorumunuz ben kullanıyorum ve takıp eden bakanlar aynı degısmıyo gercekten bakanlar cıkmıyo bırde tveter konuşunda zayıf hıc bılgı yok ucret onemlı degıl uygulama gereksız daha once arayıp belırtmeme ragmen

Sosyal Gözcü İçin Yorum Yap