Sosyal Gözcü Android için Sosyal Medya Tarayıcısı

Sosyal gözcü Android uygulaması ile iletişim ve haberleşmenin teknoloji ile en iyi uyumu olan sosyal paylaşım sitelerinde, açmış olduğunuz hesaplar üzerinden hem arkadaşlarınızı hem de dünyada olup bitenle ilgili haber alabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesabınız üzerinden güncelleme ile, arkadaşlarınızın şuan veya bir kaç saat evvel neler yaptığını veya nerede olduğunu öğrenebilir, hatta telefonla ulaşıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın hesaplarındaki etkileşimlerini “Social Picket” ile, takip edebilirsiniz. Abonelik hakkında gerekli olan süre 1 hafta ya da 3 aydır ve bu sürelerin sonunda abonelikler yenilenir.

Kullanıcıya bu olanağı sunan uygulamada Sosyal Gözcü ile, arkadaşlarınızın sizin paylaşımlarınızı ne kadar Jeli App firması tarafından sunulan uygulamayla, Social Picket raporları hızlıca hazırlanır.Aktif hesabınız bulunan uygulama Sosyal Gözcü ile, sosyal medya hesabınız raporlanıyor.Hesabını da olup biteni bilmenize yardımcı olan uygulama ile, arkadaşlarınızın hakkında da fikir sahibi olmanızı sağlıyor.Sizi takip etmeyen tüm arkadaşlarınızla alakalı size bilgi veren platformda, gözlemleyin ve haberdar olun. Sitemizden uygulamayı kolaylıkla Sosyal gözcü indirin ve sosyal paylaşım hesabınız gün içerisinde gözetim altında olsun.

indirkey.com sitesinde yayınlanan android uygulama sosyal gözcünün ekran görüntü resmidir.
indirkey.com sitesinde yayınlanan android uygulama sosyal gözcünün ekran görüntü resmidir.

Bilginiz doğrultusunda uygulamayı kullanıp, arkadaşlarınızı daha iyi tanımanızı sağlayan Sosyal Gözcü’yle her şey daha kolay ve daha dikkat çekici. Bu güne kadar 1 milyondan fazla indirilme sayısına ve ücretsiz Android uygulamalar kategorisinde hızla yükselen Sosyal Gözcü uygulaması hem ücretli olması hemde bazı üyelikleri habersiz yapması nedeni ile kullanıcıların birçoğu tarafından sevilmiyor.

Benzer İçerikler

1 thought on “Sosyal Gözcü Android için Sosyal Medya Tarayıcısı”

  1. Yorumunuz ben kullanıyorum ve takıp eden bakanlar aynı degısmıyo gercekten bakanlar cıkmıyo bırde tveter konuşunda zayıf hıc bılgı yok ucret onemlı degıl uygulama gereksız daha once arayıp belırtmeme ragmen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.