Star Wars™: Galaxy of Heroes

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android
 • Dil İngilizce
 • Üretici
 • Boyut 35 MB
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 260

Dünya'nın en tanınmış savaş oyunu android uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Savaş oyunları kategorisinde hızla yükselenler arasında yer alan Star Wars Galaxy of Heroes oyunu ile, star wars kahramanlarını toplayıp muhteşem bir görsellikte mücadele etmeye hazır olun. En kuvvetli birliği siz sağlayın ve en iyi planlamayı yapıp, kazanan taraf olup, kuralına göre değil, sizin kurallarınıza göre oynayın.

Önemli noktalarda zafere ulaşan taraf ol ve holo oyuncusu olmaya hak kazan. Sadece iyi bir tim’e sahip olmak yetmez, en iyi ve en iyi ve en kusursuz lider olup, arkadaşlarına önderlik yapıp, Lonca oluştur.

Electronic Arts tarafından yayınlanıp, Capital Games tarafından geliştirilen ve   24 Kasım 15’te piyasaya sürülen bu macera strateji ve hamleleri en iyi yapan kazanıyor. Karakterinizi geliştirdikçe ve seviye atladıkça parçaları tamamlıyor ve yıldız sayınızı arttırıyorsunuz. Oyunda 50. seviyeye geldiğinizde mangalarınızı modüller ile zenginleştirip zirveyi zorlayın. Koleksiyonunuzu çok daha geniş tutup, Elit Modül Görevleri kapılarını açıp, bu konudaki becerilerinizi gösterme şansı yakalayın.

Darth Vader veya General Grievous gibi karakterlerden oluşan grubunuzla rakiplerine meydan okuma zamanı. Galaktik holo oyunlarında adından söz ettirenler arasında olmak strateji ile savaş kazanmanın yöntemlerini iyi bildiğini kanıtlamak için haydi star wars sizi bekliyor. Sitemiz üzerinden Star Wars Galaxy of Heroes uygulamasını indirin ve savaş başlasın.  Meydanlara çıkıp kendinizi gösterin.

Star Wars™: Galaxy of Heroes Tanıtım Videosu

 

Star Wars™: Galaxy of Heroes” İçin 4 Cevap

 1. Işın kılıçları ve gizemli görüntü kalitesiyle bu oyun harika.savaşmak isteyen herkesi buraya davet ediyorum hadi gelin ve ne kadar iyi olduğunuzu herkese gösterin.

 2. Recep Albasli

  Star wars kahramanları nereye ben oraya sloganı ile çıktığım bu yolda bu oyunla karsilasmam tesadüf olmadı tabiki.Biraz zor bir oyun fakat bağımlılık yaptığı kesin.özelliklede savaş oyunu seven ve iyi strateji yapanlar için ideal bir oyun.

Star Wars™: Galaxy of Heroes İçin Yorum Yap