Stickered for Messenger – Çıkartma Ekleme Uygulaması

Hayatı paylaşmak için sosyal medya hesaplarını aktif kullanan kullanıcılar, birbirinden güzel ve özel anıları ölümsüzleştirmek için fotoğraf yöntemini kullanmaktadır. Şimdi Stickered for Messenger uygulaması yardımıyla, çektiğiniz fotoğraflarınızı komik ve eğlenceli çıkartmalarla süsleyip, ortamın havasını değiştirir.

Orjinal halinin dışında bir görünüme kavuşan fotoğraflarınızı sosyal hesabınızda takipçilerinizle paylaşın ve keyifli anlar geçirin.

Akıllı cihazınız ile çekip “Galeri” bölümünde muhafaza ettiğiniz fotoğraflarınıza farklı bir dokunuş yaparak, çok daha havalı bir görsele dönüştürebilirsiniz.

Dilediğiniz kadar çıkartma seçerek, önceki veya sonraki çektiğiniz resimlere ekleyebilirsiniz.

Eğlenceli karakterler ve surat ifadeleriyle fotoğraflara sıradışı bir görüntü kazandıran Stickered for Messenger ile, farklılaşan fotoğraflarınızı Messenger üzerinden, arkadaşlarınıza gönderip keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

stickered for messenger ekran görüntüleri

Facebook’un eğlenceli ve komik fotoğraflar oluşturmak için hazırladığı bir uygulama olan bu platformla, etiketleyip anı keyifli hale dönüştürün.

  • Stickered uygulamasını açın
  • Çektiğiniz fotoğraflarınıza etiket eklemek için ekranın sağ üst köşesindeki +(artı) simgesine dokunun.
  • Etiketler arasında seçiminizi yapın.
  • Fotoğraflarınızı çekin.
  • Düzenleyin.
  • Kaydedip paylaşın.

Tüm bu adımları doğru takip ederek uygulamadan yararlanıp, alışılagelmiş yöntemlerin dışındaki görüntüyle, arkadaşlarınızı şaşırtıp, gülümsetin. Facebook’un sunduğu birbirinden keyifli bu uygulamalardan yararlanmak için, sitemizi takip edebilirsiniz. Etiketle ve eğlenceyi Stickered for Messenger’la garantile.

Benzer İçerikler

1 thought on “Stickered for Messenger – Çıkartma Ekleme Uygulaması”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.