Strobe for Messenger

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1,42 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29

Fotoğraflarınızı GIF formatında eğlenceli şekillerde yayınlayabilir ve paylaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Akıllı cihazlarınızdaki fotoğraflarınız sıradan olmaktan çıksın istiyorsanız, Strobe for Messenger uygulamasıyla tanışmanız yeterli. Facebook tarafından sunulan bu uygulama yardımıyla, GIF oluşturun ve Messenger aracılığı ile arkadaşlarınıza gönderin ve keyifli zamanlar geçirin. Animasyon tarzında bir görüntüyle buluşup, sıradışı bir görsele kavuşmak için, bu harika uygulamayı Android işletim sistemli cihazlarınıza yükleyin ve GIF yapma uygulamasıyla tanışın.

Belli kalıplarla fotoğraflarınıza hareket niteliği ekleyebilirsiniz.

Hareketlendirilmiş fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için kullanın ve mizahi bir ortamda eğlenmenin tadını çıkarın.

Strobe for Messenger android uygulama

Strobe for Messenger Android Uygulamasını İndirin

Art arda çektiğiniz pozları tek ekranda birleştirip, sanki hareket ediyor imajı verin. İngilizce dil desteğine ve 2 MB boyuta sahip olan uygulama Strobe for Messenger ile, ücret ödemeden kaliteli bir platformda keyifle eğlenmenin avantajını yaşayın. Oldukça gündemde adından söz edilen uygulama yöntem ile, hareketli fotoğraflar oluşturun ve sosyal paylaşım sitenizdeki mesajlaşma uygulaması Messenger’ı kullanarak, arkadaşlarınıza paylaşın. Adeta hareket ediyor gibi görünen resimlerin, akıllı cihaz ekranlarınızı renklendirmesini sağlayan uygulama ile, animasyon tadında görüntü elde etmenin keyfini çıkarın.

Anlamı grafik değiştirme biçimi olan GIF ile, görüntüleri birleştirin ve biraz gülümsemek için sebebiniz olsun. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinden detaylı bilgi alarak, kolay metot ile uygulamayı cihazınıza yükleyin ve Facebook ile messenger işbirliğine dayanan bu yöntemle, sevdiklerinizi şaşırtmayı başarın. Birbirinden komik fotoğraflarınızı birleştirip, kendi hikayenizi oluşturun ve bunu paylaşarak bu konuda ne kadar da yetenekli olduğunuzu kanıtlayın. Eğlenmek ve mizahi bir özelliğe sahip uygulamayla tanışıp, gülmek için GIF oluşturmanız yeterli.

 

Strobe for Messenger İçin Yorum Yap