Subway Surfers – Android İçin Sürekli Koşma Oyunu

Subway Surfers oyunu rayların üzerinde koşan afacan oyun kahramanı jake, onu kovalayıp oradan uzaklaştırmak isteyen bekçi ve köpeğine yakalanmadan, rayların ve tren vagonlarının üstünde bulunan paraları ve yoluna çıkan sürpriz sembolleri toplayarak, çok daha hızlı koşup, zıplayabilir, açabilir ya da 2 katı puanlar kazanabilir.

Subway Surfers’da Koşmak ve hemen yön değiştirebilmek tüm bunları yaparken de, daha çok koşturmanıza gerek kalmadan, kestirmeden daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olacak hiçbir sembolü kaçırmayarak en yüksek puanı siz alabilirsiniz!

Jake bunları yapabilmek için,Subway Surfers oyununda sizin yeteneklerinize ve reflekslerinize ihtiyacı var. Renkli kutucuklardaki sürprizleri ve raylarda veya vagonlarda gördüğünüz mavi anahtarları toplamayı asla unutmayın! Oyun ilerledikçe almış olduğunuz bu anahtar sembollerle, oyundaki kahramanınızı değiştirebilir ve çok daha çevik olanı tercih edebilirsiniz. Parmaklarınızı çok iyi kullanmanız ve önünüze çıkan engellerin, altından ve üzerinden geçebilmek için, zamanlamayı çok iyi yapmalısınız.

Üzerinize hızla gelen trenlere çok dikkat edin! Geçmek istediğiniz tarafı seçmek için, çok fazla vaktiniz yok! Tünellerden geçecek, gökyüzünde süzülecek ve zıplayacaksınız, önemli olan doğru zamanda doğru hamleyi yapıp, hem paraları toplamak hem de bekçiden ve yaramaz köpeğinden olabildiğince hızlıca kaçmak! Özel olarak sizi, daha yükseğe zıplatan ayakkabılar, minik füzeler ile yerden çok daha yüksekte olabilir ve çok daha yüksek puanlar kazanabilirsiniz.

Hem raylarda hem de paraları toplamanız da, size büyük yardımı olan mıknatıs ile, raylar üzerindeki tüm paralar mıknatıs sayesinde sizin olacak! Facebook hesabı üzerinden, diğer kullanıcıların kaç puan aldıklarını ve rekorun kimde olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Oyunun başlangıçtaki kahramanı Jake ile çıktığınız bu yola, başka bir oyun kahramanı ile devam edebilirsiniz.

Bunlar; Sevimli mavi yaratık DİNO, güzel ve kıvrak dans eden AMIRA, tavsan maskeli FRANK, bonus kafa FRIZZY, farklı pelerin ve taç takan KING, marjinal saçlı LUCY, dövüş ustası Ninja, robot TAGBOT, sarışın güzel TASHA, mor saçlı zombi ZOE, güneş gözlüğü ve parmak arası terlikli BRODY ya da görüntüsü ile sıradışı olan PRINCE K, ile devam edebilirsiniz.

Oyunu hakkıyla güzelce oynayın ve koşmaktan kurtulun

Subwy Surfers oyununda kazandıkça;

 • HOVERBOARD,
 • OLD DUSTY,
 • LOWLIDER,
 • STARBOARD,
 • DAREDEVIL,
 • GREAT WHITE,
 • WINDGLIDER,
 • SCOOT,
 • LUMBERJACK,
 • SUPERHERO,
 • BIG KAHUNA,
 • SUNSET
 • MONSTER

arasından en iyi olanı tercih edip, yola çok daha konforlu bir şekilde devam edilebilir.

Elindeki boya spreyi ile yazılar yazarken görevli ve köpeğine yakalanan haylaz çocuk Jake ile, aksiyon ve sürat gerektiren bir oyunda, kimse zamanın nasıl geçtiğini açıklayamayacak!

Refleksi kuvvetli ve hamlelerini zamanında yapabilecek durumda olan kullanıcılar hemen, ücretsiz olarak oyunu indirebilir ve parmaklarının hızını eğlenceli bir şekilde kontrol edip, çok daha üst seviyelere ve puanlara ulaşabilirler.

Etiketler

Benzer İçerikler

1 thought on “Subway Surfers – Android İçin Sürekli Koşma Oyunu”

 1. ben bunun hilesini buldum indirdim ama o zaman da hiçbir zevki kalmıyor. Oyunu bence en güzeli hile olmadan oynamak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.