Süper Manken Yıldızı

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 51 MB
  • Tarih 3 sene Önce
  • İndirme Sayısı 592

Podyumların en güzel mankenlerini hazırlayabileceğiniz eğlenceli bir oyun

Süper bir defileye hazır mısın? Tarzını yarat ve en iyi, süper mankene giyinmenin tüm zerafetini gösterme şansını ver. Kedi yürüyüşü nasıl olurmuş öğrenmek herkesin hakkı!

Tüm seçeneklerin arasında en güzel, en stil hangisi, hangi tonlarda makyaj yapılmalı, podyum nasıl sallanır? Bir yıldız yarat ve bunların merak edilen tüm cevaplarını, ait olduğun parıltılı ışıkların altında ver!

Yürüyüşünle, yüksek topuklu şık ayakkabılarınla, üzerine giyeceğin en güzel kıyafetlerinle stil olmadan evvel, misler gibi kokmalısın.

Spa’da önce biraz gevşe, sonrada güzelce kremlerini sür, artık hazırsın!

Süper Manken Yıldızı ile, büyük dergi kapağının, kapak yıldızı olabilirsin. Haydi kızlar en sevdiğiniz şeyi yapacaksınız, hem de cebinizden de tek kuruş çıkmadan olacak bütün bunlar! Şaka gibi, doyasıya alışveriş yapıp, A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı elde etmenin konforunu sizde Süper Manken Yıldızı ile yaşayın!

Süper Manken Yıldızı ile, hayalleriniz gerçek olacak! Hayata moda katan, modacılık hakkında henüz keşfedilmeyenleri açığa çıkaracaksınız. Alışverişte aldıklarınızla herkesi kendinize hayran bıraktıracak olan bu harika oyunla, tarzınızı yaratın, giydirin, butiklerin en iyi, en gözde parçalarını seçmek sizin işiniz!

Show zamanı gelince, tüm gözler sizin üzerinizde olmalı, saçınızın telinden ayaklarınızın topuğuna kadar, stil ne demek gösteren bir tavrınız ve makyajından, giydiklerinize kadar birbirini tamamlayan bir bütünün tüm ışıltısı podyumun her yerini aydınlatmalı!

Herkes sizi konuşacak! Coco Play By TabTale sunumuyla Süper Manken Yıldızı oyunu, tarzınızı yansıtmanız için sizleri bekliyor.

Yaptığınız yerinde alışveriş ile, kıyafetinizin rengine en uygun saç ve makyaj, son moda tarz kıyafetlerle “podyumda parlayan bir yıldız doğuyor” dedirtmenin bütün yollarını bilen bir tavırla, yürüyüşünden bakışına kadar tam bir güzellik abidesi olmalısın!

Nasıl bir tarz yaratılır? Stil olmak nedir? Güzellik göreceli midir? Mankenliğin zirve sırları nelerdir? Tepeden tırnağa bir bakım nasıl olur? Podyumda nasıl yürünür? Tüm dikkatleri üzerine toplamanın yolları nelerdir? Kusursuz makyaj nasıl yapılır?

Haydi hepsinin cevabı sende! Konuştur stilini ve günün kazananı sen ol!

Süper Manken Yıldızı İçin Yorum Yap